Epson

Strefa Epson

OSZCZĘDZAJ JESZCZE WIĘCEJ Z SYSTEMEM STAŁEGO ZASILANIA W ATRAMENT

Promocja dostępna u wybranych partnerów – szczegóły w regulaminie promocji.

Przygotuj się na rok szkolny i kup objętą promocją drukarkę z systemem stałego zasilania w atrament między 01.11.2016 r. a 31.12.2016 r., a otrzymasz zwrot pieniędzy nawet do 500 zł.
Do każdego modelu dołączamy zapas tuszu pozwalający drukować nawet przez dwa lata bez wkładów atramentowych!2.

Jak uzyskać zwrot?

Krok 1: Zakup

Kup jedną z wybranych drukarek Epson objętych promocją między 01.11.2016 r. a 31.12.2016 r. Na jednego Klienta może przypadać maksymalnie jedno zgłoszenie. Obowiązuje regulamin.


Krok 2: Rejestracja

Prześlij zgłoszenie w ciągu trzydziestu dni od daty zakupu.

Krok 3: Wypełnienie formularza

Wypełnij formularz online, dołącz kopię paragonu oraz zdjęcie numeru seryjnego umieszczonego na drukarce i wyślij zgłoszenie.

Drukarki objęte promocją i zwracane kwoty

L120

Najmniejsza drukarka firmy Epson z jednofunkcyjnym pojemnikiem na atrament, umożliwiająca ekonomiczne i niezawodne drukowanie w kolorze.

L130

Jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym pojemnikiem na atrament oraz zapasem atramentu na dwa lata2, która zapewnia ekonomiczne i niezawodne drukowanie w kolorze.

L382

Wielofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym pojemnikiem na atrament, umożliwiająca ekonomiczne i niezawodne drukowanie w kolorze, kopiowanie i skanowanie.

L386

Wielofunkcyjna drukarka z Wi-Fi i ze zintegrowanymi pojemnikami na atrament, umożliwiająca szybkie, ekonomiczne i niezawodne drukowanie w kolorze, kopiowanie i skanowanie.

L486

Wielofunkcyjna drukarka z Wi-Fi i ze zintegrowanymi pojemnikami na atrament, umożliwiająca szybkie, ekonomiczne i niezawodne drukowanie w kolorze, kopiowanie i skanowanie, bez podłączania do komputera.

L605

Drukarka typu 3 w 1 z wbudowanym systemem zasilania w atrament i o wyjątkowo niskim koszcie wydruku strony do szybkiego, niezawodnego, dwustronnego druku w formacie A4.

L1300

Odkryj zalety wyjątkowo wydajnej 4-kolorowej drukarki z systemem stałego zasilania w atrament, przeznaczonej do wszelkiego rodzaju dokumentów o maksymalnym rozmiarze A3+.

L1455

Drukarka typu 4 w 1 z wbudowanym systemem zasilania w atrament i o wyjątkowo niskim koszcie wydruku strony do szybkiego, niezawodnego, dwustronnego druku w formacie A4 i A3.

L1800

Pierwsza 6-kolorowa drukarka Epson A3+ z systemem stałego zasilania w atrament umożliwia drukowanie zdjęć i dokumentów w kolorze przy bardzo niskich kosztach.

L220

Wielofunkcyjna drukarka ze zintegrowanymi pojemnikami na atrament, umożliwiająca ekonomiczne i niezawodne drukowanie w kolorze, kopiowanie i skanowanie.

L310

Drukarka jednofunkcyjna ze zintegrowanymi pojemnikami na atrament oraz zapasem tuszu na dwa lata, zapewniająca szybkie, ekonomiczne i niezawodne drukowanie w kolorze.

L365

Wielofunkcyjna drukarka z Wi-Fi i ze zintegrowanymi pojemnikami na atrament oraz zapasem tuszu na dwa lata2, umożliwiająca szybkie i ekonomiczne drukowanie w kolorze, kopiowanie i skanowanie.

L455

Wielofunkcyjna drukarka z Wi-Fi i ze zintegrowanymi pojemnikami na atrament oraz zapasem tuszu na dwa lata2, umożliwiająca szybkie drukowanie, kopiowanie i skanowanie bez użycia komputera.

L565

Wielofunkcyjna drukarka z Wi-Fi i ze zintegrowanymi pojemnikami na atrament, umożliwiająca szybkie, ekonomiczne i niezawodne drukowanie w kolorze, kopiowanie, skanowanie i faksowanie.

L655

Drukarka typu 4 w 1 z wbudowanym systemem zasilania w atrament i o wyjątkowo niskim koszcie wydruku strony do szybkiego, niezawodnego, dwustronnego druku w formacie A4.

L805

Ta niezwykle wydajna drukarka fotograficzna z wbudowanym pojemnikiem na atrament zapewnia wyjątkowo niski koszt wydruku zdjęcia.

L810

L810 to nasza pierwsza sześciokolorowa drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i ekranem LCD, umożliwiająca drukowanie zdjęć w formacie A4 i w jakości Epson bez podłączania do komputera i bez dużych nakładów finansowych.

L850

Pierwsza wielofunkcyjna drukarka sześciokolorowa z systemem stałego zasilania w atrament i ekranem LCD, która bez podłączania do komputera zapewnia tanie drukowanie zdjęć w formacie A4 i w jakości Epson.

M100

Pierwsza drukarka firmy Epson z wbudowanym systemem zasilania w jednokolorowy atrament i złączem Ethernet do bardzo ekonomicznego drukowania w biurze.

M105

Pierwsza drukarka firmy Epson z Wi-Fi i z wbudowanym systemem stałego zasilania w jednokolorowy atrament do bardzo ekonomicznego drukowania w biurze.

M200

Pierwsze wielofunkcyjne urządzenie firmy Epson z systemem stałego zasilania w jednokolorowy atrament, podajnikiem ADF i złączem Ethernet do bardzo ekonomicznego drukowania w biurze.

1 Na jednego Klienta może przypadać maksymalnie jedno zgłoszenie. Obowiązuje regulamin. Kwota zwrotu zostanie pomniejszona o wszelkie opłaty za przelewy bankowe i przeliczenia walutowe.

2 Oszacowano na podstawie średniej miesięcznej liczby wydrukowanych stron (badanie IDC WW Page Volume Program, 2015 r.).