Bosch

Strefa Bosch

Filtry

Tylko oferty

Cena

Bosch

$$_Usuń filtr

Rodzaj

Przeznaczenie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Strefa Bosch Akcesoria i części do AGD
4,37 z 95739 opinii

Postęp technologiczny znajduje swoje odbicie w jakości sprzętów domowych, w szczególności wyposażeniu kuchennym. Lodówki, kuchenki, okapy, mikrofalówki oraz zmywarki to tylko najbardziej charakterystyczne urządzenia, których rozwój najlepiej uchwycić. Wraz z kolejnymi unowocześnieniami, ułatwiającymi nasze życie funkcjonalnościami rośnie poziom skomplikowania sprzętów AGD. Powoduje to stale powiększający się wybór akcesoriów i części do AGD.
Akcesoria i części do AGD pozwalają nie tylko szybko i łatwo wymienić uszkodzony element, ale także wprowadzają najrozmaitsze modyfikacje urządzeń, poszerzając zakres działania. Na rynku dostępna jest szeroka gama m.in. dodatkowych zestawów ostrzy lub tarek, specjalnych kielichów do koktajli lub dodatkowych wkładek do komór zmywarek.
Na Ceneo.pl oferujemy akcesoria i części do AGD w najlepszych cenach. , Na naszym serwisie każdy znajdzie element wyposażenia zaprojektowany do najróżniejszych urządzeń domowych. Dysponujemy dodatkami do lodówek, pralek i suszarek, ekspresów do kawy a nawet stacji pogodowych. Aby znaleźć poszukiwane akcesoria wystarczy skorzystać z rozbudowanego zestawu filtrów widocznych po lewej stronie. Korzystając z dostępnych opcji można łatwo określić typ, rodzaj, producenta oraz cenę komponentu.

 
Bosch WTz 11400 4,68 / 5 19 głosów 19 opinii
  • Rodzaj: Zestaw łączeniowy
  • Przeznaczenie: Do pralek i suszarek
Bosch MMR08A1 5,00 / 5 6 głosów 6 opinii
  • Rodzaj: Rozdrabniacz
  • Przeznaczenie: Do mikrofalówek
Bosch MUZ5FW1 Napisz opinię
  • Rodzaj: Przystawki
  • Przeznaczenie: Do maszynek do mielenia