RANKING e-SKLEPÓW CENEO.pl

Siódme już z kolei zestawienie najlepiej ocenianych przez klientów sklepów internetowych powstało na podstawie niemal 1,4 mln ankiet wypełnionych przez użytkowników serwisu w okresie od września 2015 roku do września 2016 roku. W tegorocznej edycji ranking zyskał odświeżoną formułę i nowy, rozbudowany układ kategorii. Nagrodzono ponad 40 sklepów w 14 kategoriach.

Ocenie podlegało 3800 sklepów. Sklepy zostały podzielone na 11 kategorii branżowych, kategorię powiązaną z bezpośrednią sprzedażą w serwisie w opcji „Kup na Ceneo”, kategorię debiutów oraz Wybór Użytkowników oparty o głosowanie internautów.

W ocenie brano pod uwagę średnią liczbę opinii, średnią ocen uzyskanych w opiniach (min. 4,5 gwiazdki), udział opinii pozytywnych (min. 90%), udział opinii zablokowanych za nadużycia (nie więcej niż 10%) oraz pozytywną weryfikację w testach poprawności instalacji skryptów. Do finału zakwalifikowano wyłącznie sklepy, które miały zachowaną ciągłość ocen.

O nas

Ceneo.pl to najpopularniejsza porównywarka cen i ofert, a także drugi co do wielkości serwis zakupowy w Polsce. Co miesiąc odwiedza nas 7 mln internautów! Na Ceneo.pl można znaleźć ponad 16 mln ofert z ponad 6 tys. sklepów! Ceneo.pl jest też największą polską bazą opinii o sklepach i produktach.

Zaufane Opinie

Program „Zaufane Opinie Ceneo.pl” jest największym i najstarszym programem badającym wiarygodność internetowych sklepów w Polsce. System opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w sklepie internetowym.
 

© 2016 Ranking Ceneo. All Rights Reserved. Ceneo.pl