Zdrowie

4,62 z 192738 opinii

Zdrowie to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy. Nie ma nic, co mogłoby nam je zastąpić. Dlatego już od najwcześniejszych lat swojego życia uczymy się, jak o nie dbać. Na zdrowie człowieka składa się wiele czynników: odpowiednia dawka wysiłku fizycznego, dbanie o higienę osobistą, doskonale zbilansowana dieta, unikanie używek, brak nałogów, umiejętność radzenia sobie w stresowych momentach naszego życia, odpowiedni klimat, nasłonecznienie. Kiedy jesteśmy zdrowi, nasza praca jest bardziej wydajna, efektywniej odpoczywamy i dużo łatwiej radzimy sobie z przeciwnościami losu. Zdrowie to nie tylko stan „braku choroby”. Zdrowie to dobrostan, równowaga fizyczna i psychiczna, dobre samopoczucie, energia i satysfakcja z życia.
Ceneo.pl w swojej ofercie posiada całą gamę produktów, które pomogą Ci w dbaniu o swoje zdrowie. Pomożemy Ci rzucić palenie, podpowiemy jak odpowiednio zadbać o higienę jamy ustnej, znajdziesz też z nami odpowiednie suplementy diety, środki, które pomogą Ci w walce z przeziębieniem, urządzenia do kontroli ciśnienia czy odżywki, które zlikwidują problem nadmiernego wypadania włosów. Proponujemy produkty najlepszych marek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Który tydzień ciąży? Poprzednie Następne

Który tydzień ciąży?

Pierwsze objawy ciąży łatwo zignorować, bądź pomylić z chorobą, złym samopoczuciem lub stresem. Dlatego bardzo ważna jest wiedza jak i kiedy wykonać test ciążowy? W naszym artykule znajdziesz przydatne wskazówki jak poprawnie wykonać test ciążowy.

Jedz i chudnij Poprzednie Następne

Jedz i chudnij

Wiele osób myśli, iż dobra dieta odchudzająca sprowadza się do drastycznego ograniczenia posiłków. Błąd! Wystarczy wymienić kilka najbardziej tuczących produktów na zdrowsze zamienniki! U nas opisujemy najpopularniejsze składniki, dzięki którym będziecie zdrowsi i chudsi!

Leczenie trądziku Poprzednie Następne

Leczenie trądziku

Trądzik to problem nie tylko nastolatków, ale bardzo często zmagają się z nim również osoby dorosłe. Nie należy bagatelizować tej choroby, wymaga ona bowiem długiego leczenia.

5 kroków jak skutecznie zmotywować się do treningu Poprzednie Następne

5 kroków jak skutecznie zmotywować się do treningu

Za oknem kusi słońce, sterta nieprzeczytanych książek na półce, znajomi zapraszają na pizzę. Jak tu zatem wybrać trening, skoro jest tyle innych ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Zastanów się dobrze, co jest dla ciebie naprawdę ważne.

Fit seks - wszystko co chcesz wiedzieć Poprzednie Następne

Fit seks - wszystko co chcesz wiedzieć

Dieta fit, taniec fit, ubrania fit – moda na taki styl życia zatacza coraz szersze kręgi. Dietetyczne posiłki, intensywne treningi, czerpanie radości ze zdrowego stylu życia, to błyskawicznie rozwijający się trend. Czemu zatem o jednej z największych przyjemności życia, nie pomyśleć w kontekście fit. Seks jest zdecydowanie fit i to w jeden z najprzyjemniejszych sposobów.

Visaxinum D 30 tabl. 4,24 / 5 49 głosów 49 opinii
  • Postać: Tabletki
  • Przeznaczenie: Nutrikosmetyki

Kategoria Suplementy diety

Visaxinum 60 tabletek 4,44 / 5 52 głosy 46 opinii
  • Postać: Tabletki
  • Przeznaczenie: Nutrikosmetyki

Kategoria Suplementy diety

Visaxinum 30 tabletek 4,38 / 5 29 głosów 28 opinii
  • Postać: Tabletki
  • Przeznaczenie: Nutrikosmetyki

Kategoria Suplementy diety