Zdrowa żywność

4,61 z 20775 opinii

Zainteresowanie zdrową żywnością stale wzrasta. Powiększa się grono świadomych konsumentów, którzy analizują składy kupowanych produktów oraz zwracają uwagę na jakość spożywanych pokarmów. Zdrowa żywność czesto produkowana jest z dbałością o środowisko naturalne oraz godziwe wynagrodzenie dla pracowników. Kupując zdrową żywność można w ten sposób wspierac lokalne przedsiębiorstwa oraz polskie rolnictwo. Wśród produktów dostępnych w tej kategorii znajdziemy oleje i tłuszcze, produkty mączne, bakalie i orzechy, napoje, produkty sojowe czy przyprawy. Wszystkie łączy bogactwo naturalnych witamin i mikroelementów. Zdrowa, zbilansowana dieta wspiera odporność, poprawia samopuczucie oraz dobroczynnie wpływa na sylwetkę oraz stan włosów, skóry i paznokci. Wybierając produkty dla siebie, warto sprawdzić, czy zdrowa żywność posiada certyfikaty i oznaczenia znanych organizacji specjalizujących się w normowaniu kwestii zdrowego lub ekologicznego żywienia. Dzięki temu zyskujemy pewność, że siegamy po pełnowartościowy asortyment a nie dosć drogi produkt ozdobiony modnymi sloganami marketingowymi.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Przepisy na dietetyczny obiad z kurczakiem Poprzednie Następne

Przepisy na dietetyczny obiad z kurczakiem

Wielu z nas nie wyobraża sobie posiłku bez mięsa z kurczaka. Jakie potrawy można przygotować z jego udziałem? Oto kilka dietetycznych przepisów kulinarnych do wykorzystania na każdą okazję.

Gong-fu cha, czyli kilka słów o parzeniu herbaty Poprzednie Następne

Gong-fu cha, czyli kilka słów o parzeniu herbaty

Herbatę w zaciszu domowym pija prawie każdy z nas. Mało kto jednak interesuje się tradycyjnym sposobem parzenia herbaty gong-fu cha. A szkoda, bo to wspaniała tradycja sięgająca kilkaset lat wstecz, która wciąż praktykowana jest w krajach Azjatyckich.

Obalamy 6 mitów na temat odchudzania Poprzednie Następne

Obalamy 6 mitów na temat odchudzania

Stosujesz drakońskie diety, sięgasz po produkty light, a mimo to nie chudniesz? Być może stałeś się ofiarą popularnych mitów na temat gubienia wagi. Dziś przedstawiamy najpopularniejsze, błędne przekonania, w które musisz przestać wierzyć, jeśli chcesz skutecznie (i zdrowo) zadbać o swoją sylwetkę.

z 493