Żarówki LED Warszawa

Na Ceneo możesz wybierać spośród prawie czterech tysięcy żarówek LED wielu producentów. Wśród nich znajdziesz tak uznane marki jak Osram, Kanlux, Paulmann, Whitenergy.
Żarówki takie charakteryzują się wieloma parametrami. Najważniejszy jest strumień światła, który określa się w lumenach. Parametr ten określa wszelkie promieniowanie żarówki, we wszystkich kierunkach. Przydatna może być też moc wyrażona w watach. Warto zwrócić też uwagę na żywotność– przy czym istotną informacją jest fakt, że żywotność podana przez producenta (w godzinach) oznacza z reguły czas, po którym żarówka straci około połowę swojej mocy.
Najważniejszą rzeczą jednak jest wybór odpowiedniego typu żarówki, gdyż nie każdy gwint będzie pasował do naszych lamp i lampek. Najpopularniejsze gwinty oznaczone są symbolami E14, E27, GU10 czy MR16. Przy zakupach warto zwrócić też uwagę na kolor światła, jaki żarówka daje. Zdecydowanie najwięcej żarówek na rynku daje kolor biały (zimny lub biały), ale można też znaleźć świetlówki w kolorze niebieskim, zielonym, czerwonym czy w kolorze światła dziennego.
Wymieniając źródła światła w domu pamiętajmy, że żarówki LED są bardzo oszczędne oraz efektywne. Z reguły 1W poboru to 10W oddanego przez żarówkę w postaci światła. Nie dajmy się też zwieść poglądowi, że im więcej diod w żarówce tym lepiej. Czytajmy dokładnie opis i pytajmy ekspertów o radę – w razie wątpliwości, każdy wskaże nam żarówkę odpowiednią do naszych celów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Moc

Kształt

Typ

Kolor światła

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr

Województwo

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Żarówki LED > Warszawa

Wybrane filtry:

Żarówki LED
Lokalizacja sklepu:
Warszawa ×
Spot Light LED Ball GU10 5W 2220102

5,00 / 5 1 głos 1 opinia

  • Moc: 5 W
  • Kształt: Reflektor
Kanlux Tomi Led3W GU10-WW 22702

4,80 / 5 5 głosów 5 opinii

  • Moc: 3 W
  • Kształt: Reflektor
od 320
w 15 sklepach
  • Dodaj do ulubionych
Spectrum Led E27 Woj13113

5,00 / 5 5 głosów 5 opinii

  • Moc: 15 W
  • Kształt: Kulka
od 2140
w 9 sklepach
  • Dodaj do ulubionych