Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Zobacz strefy sklepów

Zaprawy

Szykujesz się do remontu domu lub mieszkania? To dobrze trafiłeś! Ceneo.pl to bowiem miejsce, w którym znajdziesz wszystkie materiały budowlane w najkorzystniejszych cenach.
Cement, fugi, tynki zaprawy, ocieplenia, silikony i pianki… Przedstawiamy blisko trzydzieści tysięcy produktów, dzięki którym remont pójdzie łatwo i skutecznie, a jego efekty będą imponujące. Obojętnie, czy szukasz wełny mineralnej, kamieni dekoracyjnych, gładzi szpachlowej czy podkładu podłogowego – wszystkie materiały są dostępne w kilku kliknięciach myszki i bez wychodzenia z domu.
Oferujemy materiały budowlane renomowanych producentów – Atlas, Ceresit, Fisher, Koelner, APX czy Folnet. To uznane marki, których produkty cieszą się znakomitą opinią. Wykorzystane podczas remontu będą gwarancją trwałości i solidności.
Jeśli nie wiesz, na który produkt się zdecydować, warto poczytać opinie naszych użytkowników, które są publikowane przy opisie poszczególnych artykułów. Ich wiedza i doświadczenie będą nieocenionym źródłem wiedzy dla kupujących

Sopro Dsf 523 Elastyczna 20kg

5,00 / 5 1 głos 1 opinia

  • Rodzaj: Pozostałe zaprawy
Atlas Zaprawa Wyrównująca Prestige 25Kg

Napisz opinię

  • Rodzaj: Zaprawy wyrównujące i naprawcze
Cekol Zw-04 Wyrównująca 25kg

3,83 / 5 Napisz opinię

  • Rodzaj: Zaprawy wyrównujące i naprawcze