Zakrętarki

4,44 5 0 z 42879 opinii

Potrzebujesz skręcić meble albo wykonać drobne prace remontowe w domu? Na pewno w takim przypadku przyda się dobra zakrętarka, która ułatwi ci pracę i skróci czas na nią potrzebny. Czym kierować się przy zakupie zakrętarki? Wielu kieruje się ceną, ale warto poświęcić czas na trochę głębszą analizę i porównać parametry poszczególnych urządzeń, gdyż najtańsze zakrętarki w eksploatacji nie zawsze okazują się najlepszym wyborem.
Przede wszystkim nasz wybór będzie oczywiście zależał od tego jak często zakrętarka będzie używana i jaki rodzaj prac wykonujemy najczęściej. W każdym przypadku warto zwrócić uwagę na rodzaj wykorzystywanej w niej baterii. Jeżeli jest to akumulator NiCD, to musimy wziąć pod uwagę, iż jest to model już nieco przestarzały, który przed kolejnym ładowaniem musi być zawsze rozładowany. W przeciwnym razie bateria traci część pojemności i po jakimś czasie całkowicie straci moc. Zdecydowanie nowocześniejszym rozwiązaniem są akumulatory Li-ion, które są mniejsze, lżejsze i posiadają dużo większą żywotność. Trzeba też pamiętać o sprawdzeniu czasu ładowania baterii. Godzinny bądź krótszy czas ładowania będzie oznaczał ładowarkę inteligentną, znacznie lepszą od zwykłego zasilacza.
Oczywiście zawsze warto poznać producenta urządzenia i wybierać marki sprawdzone, posiadające doświadczenie w produkcji urządzeń elektrycznych i cieszące się dobrą opinią na rynku. Gwarantuje nam to satysfakcję z zakupu i udany remont w domu.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Zasilanie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wybieramy najlepszą wiertarkę i wkrętarkę do prac domowych - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Wybieramy najlepszą wiertarkę i wkrętarkę do prac domowych - Poradnik Ceneo

W każdym domu powinien znajdować się chociaż podstawowy zestaw narzędzi służący do przeprowadzania drobnych napraw lub montażu elementów wyposażenia mieszkania. Oprócz tradycyjnego młotka, śrubokrętu, szczypców czy klucza w zestawie takim powinna się znaleźć także wiertarka lub wiertarko-wkrętarka, która ułatwia wykonanie wielu czynności.

Elektronarzędzia do pracy przy drewnie - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Elektronarzędzia do pracy przy drewnie - Poradnik Ceneo

Majsterkowanie w drewnie stało się niezwykle modne, gdyż — jak się okazuje — samodzielne odnowienie mebli, wybudowanie altanki lub skonstruowanie półki do przedpokoju sprawia wielu osobom ogromną radość i daje mnóstwo satysfakcji. Dużym powodzeniem cieszą się też zakłady stolarskie, które oferują klientom meble na zamówienie lub inne przedmioty codziennego użytku.

Narzędzia przydatne przy obróbce metali - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Narzędzia przydatne przy obróbce metali - Poradnik Ceneo

Obróbką metali nazywa się proces, w wyniku którego zmieniają się ich właściwości fizyczno-chemiczne. W procesie tym stosuje się różne metody i dlatego wyróżnia się: obróbkę cieplną, chemiczną, cieplno-chemiczną, plastyczną oraz obróbkę skrawaniem. Podstawowymi i najczęściej stosowanymi metodami są obróbka skrawaniem oraz obróbka plastyczna. Są one stosowane w większości zakładów produkcyjnych i warsztatach, w których wykorzystuje się metal.