Zabawki i drapaki dla kotów

4,60 / 5 z 63879 opinii

Kiedy już postanowimy powiększyć naszą rodzinę o rozkosznego kociego pupila, musimy stworzyć mu komfortowe i bezpieczne warunki do wszechstronnego rozwoju. Do elementów naszej wyprawki z pewnością należeć będą atrakcyjne i edukacyjne zabawki, a także odpowiedni dla naszego kociaka drapak.
Jeśli chodzi o zabawki, to na rynku znajdziemy całe mnóstwo myszek, piłeczek, witek, piórek czy tuneli. Mają one zaspokoić dyktowane naturą potrzeby takie jak: potrzeba ruchu, zabawy, polowania, a także okażą się nieocenionym środkiem do budowania relacji i więzi ze swoim właścicielem. Zabawy pomogą też małym kociakom w kształtowaniu zachowań społecznych, a także zastąpią instynktowną potrzebę polowania, co z pewnością niejednokrotnie ochroni ręce właściciela od zadrapań. Z tego względu naszego pupila najbardziej ucieszą zabawki, które swoim kształtem przypominać będą prawdziwą zdobycz: małe ptaki czy myszki.
Jako że drapanie jest dla kotów całkowicie naturalnym odruchem i nie uda nam się ich tego oduczyć, warto zainwestować w odpowiedni drapak. Aby nauczyć kota ścierać pazurki w tym konkretnym miejscu, możemy skorzystać ze specjalnego wabiącego sprayu.
Ceneo.pl okaże się dla Twojego kota prawdziwym rajem. Przygotowaliśmy dla Was ofertę atrakcyjnych zabawek i praktycznych drapaków na każdą kieszeń.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje