Zabawki i drapaki dla kotów

4,57 5 0 z 68190 opinii

Kiedy już postanowimy powiększyć naszą rodzinę o rozkosznego kociego pupila, musimy stworzyć mu komfortowe i bezpieczne warunki do wszechstronnego rozwoju. Do elementów naszej wyprawki z pewnością należeć będą atrakcyjne i edukacyjne zabawki, a także odpowiedni dla naszego kociaka drapak.
Jeśli chodzi o zabawki, to na rynku znajdziemy całe mnóstwo myszek, piłeczek, witek, piórek czy tuneli. Mają one zaspokoić dyktowane naturą potrzeby takie jak: potrzeba ruchu, zabawy, polowania, a także okażą się nieocenionym środkiem do budowania relacji i więzi ze swoim właścicielem. Zabawy pomogą też małym kociakom w kształtowaniu zachowań społecznych, a także zastąpią instynktowną potrzebę polowania, co z pewnością niejednokrotnie ochroni ręce właściciela od zadrapań. Z tego względu naszego pupila najbardziej ucieszą zabawki, które swoim kształtem przypominać będą prawdziwą zdobycz: małe ptaki czy myszki.
Jako że drapanie jest dla kotów całkowicie naturalnym odruchem i nie uda nam się ich tego oduczyć, warto zainwestować w odpowiedni drapak. Aby nauczyć kota ścierać pazurki w tym konkretnym miejscu, możemy skorzystać ze specjalnego wabiącego sprayu.
Ceneo.pl okaże się dla Twojego kota prawdziwym rajem. Przygotowaliśmy dla Was ofertę atrakcyjnych zabawek i praktycznych drapaków na każdą kieszeń.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki drapak dla kota należy kupić? - poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jaki drapak dla kota należy kupić? - poradnik Ceneo

Posiadasz kota, ale nie masz pojęcia, jaki drapak dla niego wybrać? Dzięki naszemu zestawieniu dowiesz się jakie drapaki są najlepsze i na co zwrócić uwagę przy wyborze najbardziej dopasowanego do potrzeb Twojego zwierzaka. Wybierz odpowiedni dla swojego futrzanego pupila.

Jak nauczyć swojego kota korzystać z kuwety? Magazyn Ceneo.pl Poprzednie Następne

Jak nauczyć swojego kota korzystać z kuwety? Magazyn Ceneo.pl

Zastanawiasz się, jak należy przygotować kuwetę i jak nauczyć swojego kota korzystać z niej? W tym artykule znajdziesz potrzebne wskazówki, które podpowiedzą Ci, jak to zrobić.

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota - poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota - poradnik Ceneo

Zastanawiasz się, jaka kuweta będzie idealna dla Twojego kota? W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki, które pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru kuwety. Pozwól swojemu pupilowi na komfort korzystania z kuwety i zdecyduj czy odkryta czy kryta będzie dla niego najlepsza.

Jak przygotować się do podróży w kotem? - poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jak przygotować się do podróży w kotem? - poradnik Ceneo

Mówi się, że koty źle znoszą podróże i jest to dla nich stresujące przeżycie. Czeka Cię podróż z kotem, ale nie wiesz, jak się do niej przygotować? W naszym poradniku znajdziesz wskazówki dotyczący podróżowania z futrzanym czworonogiem tak by nasz zwierzak jak i Ty miał jak najmniej stresu.

Jakich rzeczy potrzebuje kot? - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jakich rzeczy potrzebuje kot? - Poradnik Ceneo

Zdecydowaliście się przygarnąć kota, ale nie wiecie, co dalej? Opieka nad tym zwierzakiem to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Sprawdź jak go pielęgnować, jaką wybrać karmę i jaki żwirek będzie najlepszy. Zobacz jak przygotować dom na jego przyjęcie.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? - poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? - poradnik Ceneo

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.