Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Zobacz strefy sklepów

Wykrywacze

Wykrywacze to najpopularniejsza kategoria wśród narzędzi pomiarowych. To idealne produkty dla wszystkich złotych rączek, ale także ekspertów, którym przydadzą się takie urządzenia. To od tej kategorii powinni zacząć poszukiwania również wszyscy poszukiwacze metali.
Na Ceneo dostępnych jest ponad dwieście wykrywaczy, dzięki nim znajdziemy prawie wszystko niezależnie od miejsca. Są tu najwyższej klasy wykrywacze metalu (także z funkcją dyskryminacji, czyli odróżniania metali żelaznych od nieżelaznych). Pozwolą one na łatwe znajdowanie militariów, a także drogocennych kruszców tj. złota, srebra, biżuterii oraz monet. Inne urządzenia w tej kategorii (np. firmy Bosch) pozwolą na wykrywanie nie tylko metali, ale też kabli, przewodów pod napięciem czy konstrukcji drewnianych. Tego rodzaju detektory będą przydatne przy remontach domów i mieszkań.
Swoje produkty prezentują tu tak uznani producenci jak Stanley, Leica, Fluke, CST-Berger czy Laserliner. Oprócz wspomnianych wcześniej produktów, są tu także wykrywacze instalacji podziemnych, lokalizatory przewodów, detektory wielofunkcyjne, detektory wilgotności, wykrywacze napięcia i magnetometry.
Jeśli jednak nie znajdziesz tu tego, czego aktualnie poszukujesz –zapraszamy do innych kategorii, w których proponujemy dalmierze i drogomierze, kątowniki i kątomierze, mikrometry, niwelatory, poziomice, tachimetry, wagi i setki innych narzędzi pomiarowych.