Torby na ramię

4,59 z 87840 opinii

Torby na ramię z całą pewnością stanowią ciekawą alternatywę dla szkolnego plecaka. Wśród produktów dostępnych w tej kategorii znajdują się modele przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Torby na ramię przydadzą się nie tylko w szkole, ale również podczas wyjścia do kina, na wycieczce czy na zakupach. Wybór modeli jest naprawdę ogromny. Warto zwrócić uwagę na produkty wyposażone w jak największą ilość przegródek czy kieszonek. Znacznie ułatwiają one organizację rzeczy. Dzięki nim poszukiwanie długopisu czy telefonu nie będzie już wyzwaniem. Torby na ramię zamykane na rzepy lub magnetyczny przycisk to bardzo praktyczne rozwiązanie, które wyklucza każdorazowe przewlekanie paska zamykającego klapę przez dziurki. Torby na ramię posiadają najczęściej regulowany pasek, który można dostosować do wzrostu dziecka. Wzornictwo asortymentu dostępnego w tej kategorii jest na tyle urozmaicone, że z pewnością każdy chłopiec i dziewczynka znajdą model dopasowany do swoich upodobań. Torby na ramię z wizerunkami postaci z bajek, kreskówek czy gwiazdami Disneya to również bardzo dobry pomysł na prezent, na przykład z okazji rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Zeszyty i plecak na kółkach, czyli wyprawka szkolna Poprzednie Następne

Zeszyty i plecak na kółkach, czyli wyprawka szkolna

O odpowiedniej wyprawce szkolnej dla swojego dziecka warto pomyśleć już na początku sierpnia. Dzięki temu będziemy mieli więcej czasu na przemyślany wybór zeszytów i artykułów szkolnych.

Gdzie jest Dory? Poprzednie Następne

Gdzie jest Dory?

Animowany film Andrew Stantona „ Gdzie jest Dory? ” ukazał się w polskich kinach 17 czerwca 2016 r. , jest on kontynuacją przeboju z 2003 roku "Gdzie jest Nemo?”. Pixar po raz kolejny pokazuje nam morskie życie i daje szasnę ponownego spotkania z ulubionymi bohaterami.

Zagadki dla dzieci, czyli sposoby na kreatywną zabawę Poprzednie Następne

Zagadki dla dzieci, czyli sposoby na kreatywną zabawę

Chcesz znaleźć swojemu dziecku ciekawą i rozwijającą zabawę? Zamiast spędzać czas przed telewizorem czy komputerem najmłodsi powinni ćwiczyć głowy z ołówkiem w ręce. Zadania logiczne takie jak rebusy czy krzyżówki dla dzieci to najlepsza stymulacja mózgu.