Torby i walizki

4,62 / 5 z 13333 opinii

Walizka i torba podróżna to nieodłączni towarzysze naszych wyjazdów, a ich typ i rozmiar dobieramy pod kątem sposobu podróżowania, środka transportu oraz ilości potrzebnych ubrań i akcesoriów. W kategorii Torby i walizki na Ceneo znajdziesz modele dostosowane do różnych okoliczności i oczekiwań, które można wyszukiwać za pomocą wygodnych filtrów.

Filtry na Ceneo pozwalają odnaleźć produkty podzielona na rodzaje: walizki, kuferki, torby na ramię oraz torby, lub sklasyfikowane pod kątem konkretnych cech, czyli walizki na kółkach (z systemem trolley), z wyciąganą rączką czy paskiem na ramię, Filtr bagaż kabinowy pokazuje walizki i torby podręczne w rozmiarach pozwalających na przewożenie ich w kabinie samolotu.

Wybierając torbę lub walizkę zwróć uwagę na materiał jej wykonania – powinien być na tyle solidny, by ochronić zawartość przed wstrząsami, zgnieceniem czy wilgocią. Walizka na kółkach i z wyciąganą rączką to ulga dla naszych pleców i model niezbędny podczas podróży z dużym i ciężkim bagażem. Torba podróżna na ramię będzie dobra na weekendowy wypad, gdy nie musimy brać ze sobą zbyt wielu drobiazgów lub planujemy często się przemieszczać.

W kategorii Walizki i torby na Ceneo znalazły się modele takich marek jak Samsonite, Roncato czy Wittchen. Po dokonaniu wyboru zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami w dziale Galanteria i dodatki.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Kolor

Lokalizacja sklepu

Kategorie powiązane