Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przekątna ekranu

Rozdzielczość

Wi-Fi

Funkcja SMART

Częstotliwość odświeżania

$$_Usuń filtr

Tuner TV

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr
Oferty Allegro:
LED
Sprawdź w swojej lokalizacji:
Telewizory LED > Tarnobrzeg

Zobacz strefy producentów

Wybrane filtry:

Usuń wybrane filtry
Lokalizacja sklepu:
Tarnobrzeg ×
Częstotliwość odświeżania:
400 Hz ×
800 Hz ×

Telewizory LED Tarnobrzeg

Duży i nowoczesny telewizor LED może być ozdobą każdego salonu. To doskonałe rozwiązanie dla fanów wysokiej jakości obrazu i niskich rachunków za prąd. Ceneo.pl pozwala znaleźć najlepszą ofertę w najatrakcyjniejszej cenie.

Na Ceneo.pl znajdziemy telewizory LED najlepszych producentów – Samsung, Philips, Toshiba, LG, Hyundai, Sharp, Sony oraz Thomson. Należy pamiętać, że nie każdy telewizor będzie pasował do naszego mieszkania. Nie każdy z nas ma wielki salon, w którym nawet odbiornik z 90-calowym ekranem wygląda dobrze. W większości przypadków olbrzymi telewizor będzie wyglądał komicznie i w najlepszym przypadku zagraci nam pokój. Dlatego serwis umożliwia filtrowanie telewizorów LED po wielkości ekranu (dostępne są zarówno najpopularniejsze urządzenia 22-, 24-, 32- i 40-calowe, jak i wielkie 60-, a nawet 90-calowe machiny. Znajdziemy tu również telewizory z dodatkowymi funkcjami (moduł WiFi, funkcja SMART, odpowiedni rodzaj tunera tv)

Liczba dostępnych na rynku telewizorów LED o zbliżonych parametrach technicznych jest tak duża, że zwykle najważniejszym kryterium przy podejmowaniu wyboru pozostaje cena. Jeśli więc znamy już model, markę i kryteria techniczne, wystarczy za pomocą porównywarki cen sprawdzić, w którym sklepie kupimy nasz wymarzony najtaniej. Warto również sprawdzić wiarygodność sklepu (czy np. sklep uczestniczy w programie „Zaufane opinie Ceneo.pl”).

Hyundai FL 50S372 SMART

4,00 / 5 2 głosy 1 opinia

  • Przekątna ekranu: 50 cali
  • Częstotliwość odświeżania: 400 Hz
  • Funkcja SMART: Posiada funkcje SMART
LG 55LF631V

Napisz opinię

  • Przekątna ekranu: 55 cali
  • Częstotliwość odświeżania: 800 Hz
  • Funkcja SMART: Posiada funkcje SMART
LG 50LF5800

Napisz opinię

  • Przekątna ekranu: 50 cali
  • Częstotliwość odświeżania: 400 Hz
  • Funkcja SMART: Posiada funkcje SMART