Telewizory LCD 26 cali

4,26 / 5 z 28807 opinii

Dziś z łezką w oku wspominamy czasy, kiedy całe rodziny i sąsiedztwo zbierały się u szczęśliwego posiadacza telewizora, zasiadały na podłodze i meblach i z wypiekami na polikach oglądały przygody Hansa Klossa. Doczekaliśmy czasów, w których każdy przeciętny zjadacz chleba zaopatrzony jest w swój własny szklany ekran. Dla wszystkich miłośników filmów, seriali i programów telewizyjnych Ceneo.pl przygotowało szeroki wachlarz telewizorów LCD od znanych cenionych producentów w bardzo korzystnych cenach.
Technologia LCD wkroczyła na rynek RTV jako nowoczesna alternatywa do tradycyjnych telewizorów CRT. Kusi jakością obrazu, estetyką wykonania, a także praktycznością i oszczędnością miejsca (taki odbiornik ze względu na cienką, płaską budowę możemy powiesić na ścianie). Ekran LCD zbudowany jest z dwóch tafli ciekłych kryształów znajdujących się między wyprofilowanymi powierzchniami.
Telewizor w technologii LCD z pewnością zda egzamin w domach, w których ogląda się dużo telewizji w ciągu dnia, chce się zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną oraz poszukuje się sprzętu w niezbyt wygórowanej cenie.

Filtry

Cena

Producent

Przekątna ekranu

$$_Usuń filtr

Wi-Fi

Technologia 3D

Funkcja SMART

Rodzaj matrycy

Lokalizacja sklepu

Przekątna ekranu:
26 cali
Usuń wybrane filtry
AquaTV TV26WS Napisz opinię
  • Przekątna ekranu: 26 cali
AquaTV TV26B Napisz opinię
  • Przekątna ekranu: 26 cali
AquaTV TV26M Napisz opinię
  • Przekątna ekranu: 26 cali
AquaTV TV26W Napisz opinię
  • Przekątna ekranu: 26 cali
AquaTV TV26BS Napisz opinię
  • Przekątna ekranu: 26 cali