Telewizory LCD Kraków

4,26 / 5 z 28807 opinii

Dziś z łezką w oku wspominamy czasy, kiedy całe rodziny i sąsiedztwo zbierały się u szczęśliwego posiadacza telewizora, zasiadały na podłodze i meblach i z wypiekami na polikach oglądały przygody Hansa Klossa. Doczekaliśmy czasów, w których każdy przeciętny zjadacz chleba zaopatrzony jest w swój własny szklany ekran. Dla wszystkich miłośników filmów, seriali i programów telewizyjnych Ceneo.pl przygotowało szeroki wachlarz telewizorów LCD od znanych cenionych producentów w bardzo korzystnych cenach.
Technologia LCD wkroczyła na rynek RTV jako nowoczesna alternatywa do tradycyjnych telewizorów CRT. Kusi jakością obrazu, estetyką wykonania, a także praktycznością i oszczędnością miejsca (taki odbiornik ze względu na cienką, płaską budowę możemy powiesić na ścianie). Ekran LCD zbudowany jest z dwóch tafli ciekłych kryształów znajdujących się między wyprofilowanymi powierzchniami.
Telewizor w technologii LCD z pewnością zda egzamin w domach, w których ogląda się dużo telewizji w ciągu dnia, chce się zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną oraz poszukuje się sprzętu w niezbyt wygórowanej cenie.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przekątna ekranu

Rozdzielczość

Częstotliwość odświeżania

Ilość złącz HDMI

  • 2 (1)

Ilość złącz USB

  • 0 (1)

Wi-Fi

Technologia 3D

Funkcja SMART

Rodzaj matrycy

Tuner TV

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr

Województwo

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Telewizory LCD > Kraków
Lokalizacja sklepu:
Kraków
Usuń wybrane filtry
Samsung Smart Business TV RM48D 0,50 / 5 1 głos 1 opinia
  • Przekątna ekranu: 48 cali
  • Rozdzielczość: Full HD
Toshiba 32E2533DG Napisz opinię
  • Przekątna ekranu: 32 cale
  • Częstotliwość odświeżania: 100 Hz
  • Rozdzielczość: HD Ready