Suszarki łazienkowe

4,43 / 5 z 40278 opinii

Budowa i remont domu są niezwykle czasochłonnym zajęciem. Często przed przystąpieniem do budowy i remontu nie zdajemy sobie sprawy z tego, o ilu rzeczach należy pamiętać. Część czasu i wysiłku można zaoszczędzić dzięki Ceneo.pl.
Ogrzewanie domu lub mieszkania jest jednym z punktów listy „do zrobienia” w trakcie remontu lub budowy. Podstawowym produktem, w który należy się zaopatrzyć, są grzejniki. Grzejniki zapewnią ciepło Tobie i Twojej rodzinie. Co jednak zrobić z mokrymi ręcznikami czy ubraniami?
Zdarzyło Ci się zostawić wilgotny ręcznik na podłodze w łazience, zwinięty w misce lub rzucony na pralkę? Efekt? Nie dość, że wciąż wilgotny, to jeszcze nieprzyjemnie pachnący ręcznik. Dzięki suszarkom łazienkowym z Ceneo.pl Twoje ręczniki i ubrania będą suche i świeże. Suszarki łazienkowe są idealnym rozwiązaniem dla domu i mieszkania. Różne rozmiary suszarek łazienkowych – na wysokość i szerokość – pozwolą dobrać suszarkę dopasowaną do wielkości łazienki. Wiszące drabinkowe suszarki łazienkowe nie zajmują wiele miejsca. Nie musisz się również martwić o zaburzenie estetyki pomieszczenia. Suszarki łazienkowe dzięki nowoczesnemu designowi perfekcyjnie wkomponują się w przestrzeń. Producenci suszarek łazienkowych – między innymi Instal-Projekt, Trema, Irsap – preferują uniwersalny i klasyczny biały kolor, który pasuje do każdego wnętrza, ale można także odnaleźć suszarki łazienkowe chromowane lub czarne.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje