Filtry

Tylko oferty

Cena

Okazja

Rodzaj

Przeznaczenie

Lokalizacja sklepu

Zobacz strefy sklepów

Stroje karnawałowe

Włochaty goryl, Fiona - ukochana Shreka, Batman z retro-komiksów, a może Indiana Jones na tropie wystrzałowej imprezy – kim chcesz być dzisiaj?. Na Ceneo znajdziesz rozmaite przebrania i kostiumy karnawałowe, od żartobliwych i niewinnych aż po kompletnie zaskakujące, seksowne i frywolne.

Przebrania dla dorosłych zebrane na Ceneo sprawią, że poczujesz się jak prawdziwy bohater - mocarny Superman, mroczny Batman czy waleczny Obi Wan Kenobi z Gwiezdnych Wojen. Kobiece stroje karnawałowe to nie tylko seksowne policjantki czy pokojówki, ale też księżniczki, egipskie królowe, zadziorne piratki, a nawet laleczka Chucky w damskiej wersji. W kategorii znalazło się kilka tysięcy przebrań i dodatków – warto poświęcić czas na przejrzenie ich wszystkich, ponieważ niespodzianki czekają na każdej stronie. Kostiumy karnawałowe to świetny pomysł na prezent z przymrużeniem oka i niezawodny sposób na wyróżnienie się z tłumu imprezowiczów.

Kostiumy karnawałowe na Ceneo to nie tylko pomysł na ożywienie własnej imprezy, ale też sprawienie radości dziecku. Mama - księżniczka i tata w roli wampira mogą towarzyszyć maluchom podczas domowego balu przebierańców.

Każde przebranie ma dokładny opis uwzględniający elementy kostiumy oraz jego wymiary. Po wybraniu kreacji dla siebie zajrzyj do działu poświęconego dziecięcym strojom karnawałowym.

z 170