Filtry

Cena

Czas użytkowania

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Oferty Allegro:
Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe

Soczewki to znakomity wynalazek! Nie dość, że poprawiają i wyostrzają wzrok, to jeszcze nie mają tych mankamentów, które posiadają okulary. Soczewek nie można zostawić gdzieś i o nich zapomnieć, nie można na nich usiąść i ich zniszczyć, aż w końcu nie zaparują na naszym nosie, za każdym razem gdy wchodzimy do pomieszczenia o zdecydowanie wyższej temperaturze!

Szkła kontaktowe oczywiście mają też swoje minusy, ale nowoczesna technologia sprawia, że w soczewkach oczy nie męczą się nawet podczas długotrwałej pracy przed komputerem, w pomieszczeniu klimatyzowanym czy nawet zadymionym. Oczy wciąż mają uczucie nawilżenia i gładkości. Niektóre szkła pochłaniają też nawet 99% szkodliwego promieniowana UV.

Przed zakupem soczewek warto skontaktować się z naszym okulistą, który doradzi jakie soczewki najlepiej sprawdzą się dla naszych oczu. Po pierwszych testach sami możemy zdecydować czy wolimy szkła jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, czy może półroczne. Testy dadzą nam też odpowiedź na pytanie, jaki producent najlepiej się sprawdza – soczewki produkują tak uznane firmy jak Johnson&Johnson, Oxygen, CibaVision, Bausch&Lomb czy Cooper Vision. Na Ceneo znajdziemy przeszło dwieście pięćdziesiąt różnych rodzajów soczewek, w różnej cenie – każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

z 17