Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr
Sprawdź w swojej lokalizacji:
Rowery i akcesoria > Szczecin

Wybrane filtry:

Usuń wybrane filtry
Lokalizacja sklepu:
Szczecin ×

Rowery i akcesoria Szczecin

Rowery od chwili wprowadzenia do masowej produkcji podbijają serca oraz umysły ludzi na całym świecie. Są nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale też świetną alternatywą dla każdego mieszkańca wielkiego miasta, stającego codziennie w obliczu kilometrowych korków oraz godzin szczytu, kiedy ruch miejski dosłownie staje w miejscu.

Rower to hobby, a zarazem sposób na życie. Dobranie odpowiedniego typu roweru jest istotne. Przed zakupem należy zastanowić się nie tylko nad terenem po jakim planujemy się poruszać: czy mają to być bezdroża, szybkie, asfaltowe trasy lub rekreacyjne niedzielne wypady za miasto. Równi istotne co cel kolarskich wypraw są także gabaryty, waga roweru oraz typ mechanizmu biegowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stworzyliśmy na Ceneo.pl specjalną kategorię skupiającą rowery i akcesoria. Korzystając z widocznego po lewej stronie naszego portalu panelu można łatwo dotrzeć do poszukiwanych przedmiotów. Użycie filtrów w kilka chwil można określić parametry idealnego roweru, zawężając poszukiwania do konkretnego przedziału cenowego lub producenta.

Dawstar Olesno Retro Clasik 26 Pistacjowy 2014

4,88 / 5 4 głosy 3 opinie

Kategoria Rowery

Romet Rambler 2.0 2014

4,19 / 5 8 głosów 2 opinie

Kategoria Rowery

Kross Trans Siberian Men 2015

Napisz opinię

Kategoria Rowery

Merida Big Seven 100 2015

Napisz opinię

Kategoria Rowery

Merida Crossway 5-V 2015

Napisz opinię

Kategoria Rowery

Romet Rambler 1.0 2014

5,00 / 5 Napisz opinię

Kategoria Rowery