Znajdź rower

dobierz rower do swojej sylwetki

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Rozmiar ramy

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr
Sprawdź w swojej lokalizacji:
Rowery > Sosnowiec

Zobacz strefy producentów

Wybrane filtry:

Usuń wybrane filtry
Lokalizacja sklepu:
Sosnowiec ×

Rowery

Rowery od chwili wprowadzenia do masowej produkcji podbijają serca oraz umysły ludzi na całym świecie. Są nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale też świetną alternatywą dla każdego mieszkańca wielkiego miasta, stającego codziennie w obliczu kilometrowych korków oraz godzin szczytu, kiedy ruch miejski dosłownie staje w miejscu.

Rower to hobby, a zarazem sposób na życie. Dobranie odpowiedniego typu roweru jest istotne. Przed zakupem należy zastanowić się nie tylko nad terenem po jakim planujemy się poruszać: czy mają to być bezdroża, szybkie, asfaltowe trasy lub rekreacyjne niedzielne wypady za miasto. Równi istotne co cel kolarskich wypraw są także gabaryty, waga roweru oraz typ mechanizmu biegowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stworzyliśmy na Ceneo.pl specjalną kategorię skupiającą rowery i akcesoria. Korzystając z widocznego po lewej stronie naszego portalu panelu można łatwo dotrzeć do poszukiwanych przedmiotów. Użycie filtrów w kilka chwil można określić parametry idealnego roweru, zawężając poszukiwania do konkretnego przedziału cenowego lub producenta.

z 2
Merida Crossway 5-V 2015

Napisz opinię

Merida Big Seven 500 2015

Napisz opinię

Merida Big Seven 100 2015

Napisz opinię

Merida Matts 6.5-V 2015

5,00 / 5 1 głos 1 opinia

Dino Gormiti 12

Napisz opinię

Merida Matts J20 2015

4,50 / 5 1 głos 1 opinia