Znajdź rower

dobierz rower do swojej sylwetki

Filtry

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Przeznaczenie

Amortyzacja

Kolor

Rozmiar ramy

Lokalizacja sklepu

Wybrane filtry:

Usuń wybrane filtry
Producent:
Unibike ×

Rowery Unibike

Rowery od chwili wprowadzenia do masowej produkcji podbijają serca oraz umysły ludzi na całym świecie. Są nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale też świetną alternatywą dla każdego mieszkańca wielkiego miasta, stającego codziennie w obliczu kilometrowych korków oraz godzin szczytu, kiedy ruch miejski dosłownie staje w miejscu.

Rower to hobby, a zarazem sposób na życie. Dobranie odpowiedniego typu roweru jest istotne. Przed zakupem należy zastanowić się nie tylko nad terenem po jakim planujemy się poruszać: czy mają to być bezdroża, szybkie, asfaltowe trasy lub rekreacyjne niedzielne wypady za miasto. Równi istotne co cel kolarskich wypraw są także gabaryty, waga roweru oraz typ mechanizmu biegowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stworzyliśmy na Ceneo.pl specjalną kategorię skupiającą rowery i akcesoria. Korzystając z widocznego po lewej stronie naszego portalu panelu można łatwo dotrzeć do poszukiwanych przedmiotów. Użycie filtrów w kilka chwil można określić parametry idealnego roweru, zawężając poszukiwania do konkretnego przedziału cenowego lub producenta.

Unibike Mission 26 2015

Napisz opinię

Unibike Mission 2015

Napisz opinię

Unibike Move 2015

Napisz opinię

Unibike Mimi 2015

Napisz opinię

Unibike Raptor 2015

Napisz opinię

Unibike Pilot 2015

Napisz opinię

Unibike Amsterdam 8C 2015

Napisz opinię

Unibike Princess 6 2015

Napisz opinię

Unibike Princess 3 2015

Napisz opinię

Unibike Trawers Lds 2015

Napisz opinię

Unibike Flite 2015

Napisz opinię

Unibike Roxi 2015

Napisz opinię