Rowery Rayon

Rowery od chwili wprowadzenia do masowej produkcji podbijają serca oraz umysły ludzi na całym świecie. Są nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale też świetną alternatywą dla każdego mieszkańca wielkiego miasta, stającego codziennie w obliczu kilometrowych korków oraz godzin szczytu, kiedy ruch miejski dosłownie staje w miejscu.

Rower to hobby, a zarazem sposób na życie. Dobranie odpowiedniego typu roweru jest istotne. Przed zakupem należy zastanowić się nie tylko nad terenem po jakim planujemy się poruszać: czy mają to być bezdroża, szybkie, asfaltowe trasy lub rekreacyjne niedzielne wypady za miasto. Równi istotne co cel kolarskich wypraw są także gabaryty, waga roweru oraz typ mechanizmu biegowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stworzyliśmy na Ceneo.pl specjalną kategorię skupiającą rowery i akcesoria. Korzystając z widocznego po lewej stronie naszego portalu panelu można łatwo dotrzeć do poszukiwanych przedmiotów. Użycie filtrów w kilka chwil można określić parametry idealnego roweru, zawężając poszukiwania do konkretnego przedziału cenowego lub producenta.

Filtry

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Przeznaczenie

Amortyzacja

Kolor

Lokalizacja sklepu

Artykuły eksperckie

Jaki rower wybrać? Poprzednie Następne

Jaki rower wybrać?

Jeżeli nie wiemy na jaki rower się zdecydować, zapraszamy do naszego poradnika dla początkujących. Opisujemy krótko najpopularniejsze rodzaje rowerów: MTB, szosowe, górskie oraz turystyczne. Przedstawiamy jakie obecnie są wielkości kół, analizujemy z jakich materiałów najczęściej są produkowane ramy rowerowe oraz zamieszczamy listę wybranych modeli. Należy pamiętać, aby podczas zakupu roweru nie zapomnieć także o akcesoriach.

Zobacz więcej

Wybrane filtry:

Rowery
Producent:
Rayon ×
Rayon Vista Eco Beżowy 2014

Napisz opinię

Rayon Tores Czarny 2015

Napisz opinię

Rayon Verso 2013

3,75 / 5 Napisz opinię

Rayon Fiesta Biały 2015

Napisz opinię

Rayon Beater Eco

Napisz opinię

Rayon Proxone Vip Lds 2014

Napisz opinię

Rayon Journey R14 Sh T 2015

Napisz opinię

Rayon Raptor 2015

Napisz opinię

Rayon Avena Universal 2015

Napisz opinię

Rayon Cascade 2015

Napisz opinię

Rayon Journey R14 2014

Napisz opinię

Rayon Vixen 2015

Napisz opinię

Rayon Proxone Vip Lux Gts 2012

Napisz opinię

Rayon Adventure R14 Sh T 2015

Napisz opinię

Rayon Beater Shimano 2012

Napisz opinię