Rowery Olpran

4,48 / 5 z 29084 opinii

Rowery od chwili wprowadzenia do masowej produkcji podbijają serca oraz umysły ludzi na całym świecie. Są nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale też świetną alternatywą dla każdego mieszkańca wielkiego miasta, stającego codziennie w obliczu kilometrowych korków oraz godzin szczytu, kiedy ruch miejski dosłownie staje w miejscu.

Rower to hobby, a zarazem sposób na życie. Dobranie odpowiedniego typu roweru jest istotne. Przed zakupem należy zastanowić się nie tylko nad terenem po jakim planujemy się poruszać: czy mają to być bezdroża, szybkie, asfaltowe trasy lub rekreacyjne niedzielne wypady za miasto. Równi istotne co cel kolarskich wypraw są także gabaryty, waga roweru oraz typ mechanizmu biegowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stworzyliśmy na Ceneo.pl specjalną kategorię skupiającą rowery i akcesoria. Korzystając z widocznego po lewej stronie naszego portalu panelu można łatwo dotrzeć do poszukiwanych przedmiotów. Użycie filtrów w kilka chwil można określić parametry idealnego roweru, zawężając poszukiwania do konkretnego przedziału cenowego lub producenta.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Przeznaczenie

Amortyzacja

Kolor

Lokalizacja sklepu

Artykuły eksperckie

Jaki rower wybrać? Poprzednie Następne

Jaki rower wybrać?

Jeżeli nie wiemy na jaki rower się zdecydować, zapraszamy do naszego poradnika dla początkujących. Opisujemy krótko najpopularniejsze rodzaje rowerów: MTB, szosowe, górskie oraz turystyczne. Przedstawiamy jakie obecnie są wielkości kół, analizujemy z jakich materiałów najczęściej są produkowane ramy rowerowe oraz zamieszczamy listę wybranych modeli. Należy pamiętać, aby podczas zakupu roweru nie zapomnieć także o akcesoriach.

Zobacz więcej
Producent:
Olpran
Usuń wybrane filtry
Olpran Frejus Napisz opinię
Olpran Laser 26 4,50 / 5 3 głosy 2 opinie
Olpran Mercury Lux 28 Napisz opinię
Olpran Eclipse Sus 28" 2015 1,00 / 5 1 głos 1 opinia
Olpran Laser Czarny 2015 Napisz opinię
Olpran Eclipse 28 Napisz opinię
Olpran Buddy 2,50 / 5 1 głos 1 opinia
Olpran Laser Full Disc 26 Napisz opinię
Olpran Lucky 20 Yellow/Blue Napisz opinię
Olpran Buddy 20 2012 Napisz opinię
Olpran Cruez 28 Napisz opinię
Olpran Mercury 28 0,50 / 5 1 opinia
Olpran Miki 18" Żółty 2015 Napisz opinię
Olpran Miki 18 5,00 / 5 2 opinie
Olpran Laser Disc 26 Napisz opinię
Olpran Magic DISC 24 Napisz opinię
Olpran Demon Żółty Czarny 2015 Napisz opinię
Olpran Baby Extra 12 Napisz opinię
Olpran Miami 16 Napisz opinię
Olpran Dommy Napisz opinię