Rowery Olpran

Rowery od chwili wprowadzenia do masowej produkcji podbijają serca oraz umysły ludzi na całym świecie. Są nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale też świetną alternatywą dla każdego mieszkańca wielkiego miasta, stającego codziennie w obliczu kilometrowych korków oraz godzin szczytu, kiedy ruch miejski dosłownie staje w miejscu.

Rower to hobby, a zarazem sposób na życie. Dobranie odpowiedniego typu roweru jest istotne. Przed zakupem należy zastanowić się nie tylko nad terenem po jakim planujemy się poruszać: czy mają to być bezdroża, szybkie, asfaltowe trasy lub rekreacyjne niedzielne wypady za miasto. Równi istotne co cel kolarskich wypraw są także gabaryty, waga roweru oraz typ mechanizmu biegowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stworzyliśmy na Ceneo.pl specjalną kategorię skupiającą rowery i akcesoria. Korzystając z widocznego po lewej stronie naszego portalu panelu można łatwo dotrzeć do poszukiwanych przedmiotów. Użycie filtrów w kilka chwil można określić parametry idealnego roweru, zawężając poszukiwania do konkretnego przedziału cenowego lub producenta.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Przeznaczenie

Amortyzacja

Kolor

Lokalizacja sklepu

Artykuły eksperckie

Jaki rower wybrać? Poprzednie Następne

Jaki rower wybrać?

Jeżeli nie wiemy na jaki rower się zdecydować, zapraszamy do naszego poradnika dla początkujących. Opisujemy krótko najpopularniejsze rodzaje rowerów: MTB, szosowe, górskie oraz turystyczne. Przedstawiamy jakie obecnie są wielkości kół, analizujemy z jakich materiałów najczęściej są produkowane ramy rowerowe oraz zamieszczamy listę wybranych modeli. Należy pamiętać, aby podczas zakupu roweru nie zapomnieć także o akcesoriach.

Zobacz więcej

Wybrane filtry:

Rowery
Producent:
Olpran ×
Olpran Eclipse Sus Szary 2015

Napisz opinię

Olpran Laser 26

4,50 / 5 3 głosy 2 opinie

Olpran Frejus

Napisz opinię

Olpran Eclipse Sus 28" 2015

1,00 / 5 1 głos 1 opinia

Olpran Buddy

2,50 / 5 1 głos 1 opinia

Olpran Laser Czarny 2015

Napisz opinię

Olpran Laser Full Disc 26

Napisz opinię

Olpran Bomber Sus Disc Czerwony Czarny

Napisz opinię

Olpran Lucky 20 Yellow/Blue

Napisz opinię

Olpran Miki 18" Żółty 2015

Napisz opinię

Olpran Magic DISC 24

Napisz opinię

od 65000
w 1 sklepie
  • Dodaj do ulubionych
Olpran Cruez 28

Napisz opinię

Olpran Miki 18

5,00 / 5 2 opinie

Olpran Mercury 28

0,50 / 5 1 opinia

Olpran Baby Extra 12

Napisz opinię

Olpran Miami 16

Napisz opinię