Filtry

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Przeznaczenie

Amortyzacja

Kolor

Lokalizacja sklepu

Wybrane filtry:

Rowery
Producent:
Mexller ×

Rowery Mexller

Rowery od chwili wprowadzenia do masowej produkcji podbijają serca oraz umysły ludzi na całym świecie. Są nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale też świetną alternatywą dla każdego mieszkańca wielkiego miasta, stającego codziennie w obliczu kilometrowych korków oraz godzin szczytu, kiedy ruch miejski dosłownie staje w miejscu.

Rower to hobby, a zarazem sposób na życie. Dobranie odpowiedniego typu roweru jest istotne. Przed zakupem należy zastanowić się nie tylko nad terenem po jakim planujemy się poruszać: czy mają to być bezdroża, szybkie, asfaltowe trasy lub rekreacyjne niedzielne wypady za miasto. Równi istotne co cel kolarskich wypraw są także gabaryty, waga roweru oraz typ mechanizmu biegowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stworzyliśmy na Ceneo.pl specjalną kategorię skupiającą rowery i akcesoria. Korzystając z widocznego po lewej stronie naszego portalu panelu można łatwo dotrzeć do poszukiwanych przedmiotów. Użycie filtrów w kilka chwil można określić parametry idealnego roweru, zawężając poszukiwania do konkretnego przedziału cenowego lub producenta.

Mexller 16" Bmx Cars

Napisz opinię

Mexller Guilietta 2014

4,45 / 5 10 głosów 5 opinii

Mexller Sisi 20 2015

Napisz opinię

Mexller 16 Sisi 2014

0,50 / 5 Napisz opinię

Mexller Pinki 16

5,00 / 5 5 opinii

Mexller 20" Bmx Cars

Napisz opinię

Mexller Sisi 12 2015

Napisz opinię

Mexller 20 Sisi 2014

Napisz opinię

Mexller Sisi 16 2015

Napisz opinię