Rowery GT

Rowery od chwili wprowadzenia do masowej produkcji podbijają serca oraz umysły ludzi na całym świecie. Są nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale też świetną alternatywą dla każdego mieszkańca wielkiego miasta, stającego codziennie w obliczu kilometrowych korków oraz godzin szczytu, kiedy ruch miejski dosłownie staje w miejscu.

Rower to hobby, a zarazem sposób na życie. Dobranie odpowiedniego typu roweru jest istotne. Przed zakupem należy zastanowić się nie tylko nad terenem po jakim planujemy się poruszać: czy mają to być bezdroża, szybkie, asfaltowe trasy lub rekreacyjne niedzielne wypady za miasto. Równi istotne co cel kolarskich wypraw są także gabaryty, waga roweru oraz typ mechanizmu biegowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stworzyliśmy na Ceneo.pl specjalną kategorię skupiającą rowery i akcesoria. Korzystając z widocznego po lewej stronie naszego portalu panelu można łatwo dotrzeć do poszukiwanych przedmiotów. Użycie filtrów w kilka chwil można określić parametry idealnego roweru, zawężając poszukiwania do konkretnego przedziału cenowego lub producenta.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Przeznaczenie

Amortyzacja

Kolor

Lokalizacja sklepu

Artykuły eksperckie

Jaki rower wybrać? Poprzednie Następne

Jaki rower wybrać?

Jeżeli nie wiemy na jaki rower się zdecydować, zapraszamy do naszego poradnika dla początkujących. Opisujemy krótko najpopularniejsze rodzaje rowerów: MTB, szosowe, górskie oraz turystyczne. Przedstawiamy jakie obecnie są wielkości kół, analizujemy z jakich materiałów najczęściej są produkowane ramy rowerowe oraz zamieszczamy listę wybranych modeli. Należy pamiętać, aby podczas zakupu roweru nie zapomnieć także o akcesoriach.

Zobacz więcej

Wybrane filtry:

Rowery
Producent:
GT ×
Gt Agressor Sport Czarny 2015

Napisz opinię

Gt Avalanche Sport Żółty 2016

Napisz opinię

Gt Grade Alloy 105 Raw 2016

Napisz opinię

Gt Transeo 3.0 2015

Napisz opinię

Gt Laguna 26 Biały 2016

Napisz opinię

Gt Agressor Sport Biały 2015

Napisz opinię

Gt Karakoram Elite Raw 2016

Napisz opinię

Gt Avalanche Disc Biały 2016

Napisz opinię

Gt Karakoram Sport Czarny 2016

Napisz opinię

Gt Aggressor Comp Biały 2016

Napisz opinię

Gt Karakoram Sport Żółty 2016

Napisz opinię

Gt Avalanche Sport Czarny 2016

Napisz opinię

Gt Avalanche Comp Czarny 2016

Napisz opinię

Gt Verb Expert Czarny 2016

Napisz opinię

Gt Transeo 4.0 Szary 2016

Napisz opinię