Znajdź rower

dobierz rower do swojej sylwetki

Filtry

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Przeznaczenie

Rozmiar ramy

Lokalizacja sklepu

Wybrane filtry:

Usuń wybrane filtry
Producent:
Folta ×

Rowery Folta

Rowery od chwili wprowadzenia do masowej produkcji podbijają serca oraz umysły ludzi na całym świecie. Są nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale też świetną alternatywą dla każdego mieszkańca wielkiego miasta, stającego codziennie w obliczu kilometrowych korków oraz godzin szczytu, kiedy ruch miejski dosłownie staje w miejscu.

Rower to hobby, a zarazem sposób na życie. Dobranie odpowiedniego typu roweru jest istotne. Przed zakupem należy zastanowić się nie tylko nad terenem po jakim planujemy się poruszać: czy mają to być bezdroża, szybkie, asfaltowe trasy lub rekreacyjne niedzielne wypady za miasto. Równi istotne co cel kolarskich wypraw są także gabaryty, waga roweru oraz typ mechanizmu biegowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stworzyliśmy na Ceneo.pl specjalną kategorię skupiającą rowery i akcesoria. Korzystając z widocznego po lewej stronie naszego portalu panelu można łatwo dotrzeć do poszukiwanych przedmiotów. Użycie filtrów w kilka chwil można określić parametry idealnego roweru, zawężając poszukiwania do konkretnego przedziału cenowego lub producenta.

Folta Valada

Napisz opinię

Folta Coria

Napisz opinię

Folta Sedona

Napisz opinię

Folta Letux

Napisz opinię

Folta Dacon 404 - 20' 2014

Napisz opinię

Folta Ithavo

Napisz opinię

Folta Coria 20 2015

Napisz opinię

Folta Acedo 2015

Napisz opinię

Folta Berro 7B-Nexus 2014

Napisz opinię

Folta Adra 2015

Napisz opinię