Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Amortyzacja

$$_Usuń filtr

Kolor

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr
Sprawdź w swojej lokalizacji:
Rowery > Rzeszów

Wybrane filtry:

Rowery
Lokalizacja sklepu:
Rzeszów ×
Amortyzacja:
Przód ×

Rowery Amortyzacja Przód Rzeszów

Rowery od chwili wprowadzenia do masowej produkcji podbijają serca oraz umysły ludzi na całym świecie. Są nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale też świetną alternatywą dla każdego mieszkańca wielkiego miasta, stającego codziennie w obliczu kilometrowych korków oraz godzin szczytu, kiedy ruch miejski dosłownie staje w miejscu.

Rower to hobby, a zarazem sposób na życie. Dobranie odpowiedniego typu roweru jest istotne. Przed zakupem należy zastanowić się nie tylko nad terenem po jakim planujemy się poruszać: czy mają to być bezdroża, szybkie, asfaltowe trasy lub rekreacyjne niedzielne wypady za miasto. Równi istotne co cel kolarskich wypraw są także gabaryty, waga roweru oraz typ mechanizmu biegowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stworzyliśmy na Ceneo.pl specjalną kategorię skupiającą rowery i akcesoria. Korzystając z widocznego po lewej stronie naszego portalu panelu można łatwo dotrzeć do poszukiwanych przedmiotów. Użycie filtrów w kilka chwil można określić parametry idealnego roweru, zawężając poszukiwania do konkretnego przedziału cenowego lub producenta.

Ctm Axon 2015

4,50 / 5 2 głosy 2 opinie

Ctm Quadra 3.0 2015

Napisz opinię

Ecobike Ecotraveller Lux 2014

Napisz opinię

Ctm Willy 1.0 2015

Napisz opinię

  • Rodzaj: Inne
  • Przeznaczenie: Damskie
  • Amortyzacja: Przód
Ctm Tranz 1.0 2015

Napisz opinię

Dema Raveo 7.0 Szary 2016

Napisz opinię

Dema Ferrara 5.0 Czarny 2016

Napisz opinię

Dema Ferrara 9.0 Czarny 2016

Napisz opinię

Ctm Jerry 2.0 2015

Napisz opinię