Rowerki i inne pojazdy dla dzieci Motory i skutery

4,55 / 5 z 76517 opinii

Motory i skutery dla dzieci to coraz popularniejszy prezent z okazji Pierwszej Komunii czy bierzmowania. O ile komputer czy tablet będzie służyć najmłodszym głównie do gier i korzystania z portali społecznościowych, o tyle motor czy skuter daje więcej możliwości spędzania wolnego czasu. Może służyć nie tylko do poruszania się, ale może również skłonić młodego człowieka do udoskonalania i personalizowania ich nowego pojazdu, a także nauki przepisów ruchu drogowego.

Na Ceneo.pl znajdziemy kilkadziesiąt motorów i skuterów dla dzieci i nastolatków. Wybierać możemy spośród pojazdów z napędem akumulatorowym, na pedały jak i nogopędnych. W ofercie mamy motory i skutery takich producentów jak Peg Perego, Feber, Big, Yupee, Arti, Moneks i Falk.

Jeśli nie wiesz, na który pojazd się zdecydować, poczytaj opinie zamieszczane przez naszych użytkowników. Ich komentarze z pewnością pomogą ci w podjęciu właściwej decyzji.

Abyś trafił na jak najkorzystniejszą ofertę, udostępniliśmy filtr ceny, który pozwoli posegregować wszystkie modele w kolejności od najtańszego do najdroższego.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Napęd

Lokalizacja sklepu

Artykuły eksperckie

Jak wybrać dziecku rower? Poprzednie Następne

Jak wybrać dziecku rower?

Jazda na rowerze to jedna z ulubionych rozrywek dzieciaków. Aktywne spędzanie czasu staje się zdrową modą. Jednak zanim zaplanujemy zakup nowego jednośladu należy sprawdzić kilka znaczących parametrów. Pociechom zagwarantuje to niezapomnianą zabawę i komfort, a rodzicie będą spokojniejsi o bezpieczeństwo podczas jazdy. Nasz blog radzi czym się kierować i na co zwrócić uwagę podczas wyboru rowerku.

Zobacz więcej