Rolki

4,48 / 5 z 28650 opinii

Jazda na rolkach to sport, który jest idealny dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy i pozostać w formie. Regularna jazda pomaga wyrzeźbić zgrabne ramiona, łydki oraz pośladki. To dobra propozycja na trening na świeżym powietrzu dla tych, którzy nie przepadają za bieganiem. Godzina takiej aktywności to nawet 700 spalonych kalorii! Ponadto jazda na rolkach nie obciąża aż tak bardzo Twoich stawów i kręgosłupa.

Jeśli jeszcze nigdy nie próbowałeś jazdy na rolkach, zacznij od jazdy po płaskiej, równej powierzchni. Nogi powinny być lekko ugięte, a ciało nieznacznie pochylone do przodu. Pamiętaj o tym, by zawsze mieć na sobie kask i ochraniacze.

Wybierając rolki należy pamiętać o ich przeznaczeniu. Jeśli twoja główna aktywność na rolkach to wykonywanie trików, wybierz sprzęt freestylowy. Zaczynasz dopiero swoją przygodę z jazdą? Kup rolki rekreacyjne albo fitness. Rolki szybkościowe przeznaczone są dla miłośników prędkości, którzy kochają szybką sportową jazdę. Jeśli kupujesz rolki dla dziecka, zdecyduj się na te regulowane. Kiedy urośnie mu stopa, będziesz mógł powiększyć je nawet o cztery rozmiary!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu