Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Moc

Kolor

Lokalizacja sklepu

Oferty Allegro:
Roboty kuchenne

Zobacz strefy producentów

Roboty kuchenne Blendery

Blender to znakomite i niewielkie urządzenie, dzięki któremu przygotujemy pyszne zupy, sosy i koktajle. W przeciwieństwie do robota kuchennego zajmuje niewiele miejsca, ale doskonale potrafi w wielu przypadkach zastąpić swojego większego i mniej poręcznego kolegę.

Na Ceneo.pl znajdziemy blendery takich producentów jak Kenwood, Braun, Philips, Elecrolux, Bosch i Zelmer. Najważniejszą cechą, na jaką należy zwrócić uwagę podczas wyboru blendera, jest jego moc. Jeśli potrzebujemy urządzenia uniwersalnego – takiego, które nie tylko zmieli warzywa, ale będzie również w stanie skruszyć lód lub poszatkować buraki – wybierzmy urządzenie o jak najwyższej mocy (600-700 watów). Te o niższej nocy (300-450 watów) doskonale nadadzą się do pracy z niewielką ilością miękkich produktów. Generalnie jednak powinniśmy wybrać blender o jak najwyższej mocy.

Inne przydatne funkcje blenderów? Urządzenia bezprzewodowe są wygodne w użyciu, jednak zazwyczaj mają stosunkową niewielką moc. Przed zakupem zwróćmy również uwagę, czy dany model jest łatwy w konserwacji – czy wszystkie jego elementy są łatwe w demontażu i czy możemy je bezpiecznie czyścić w zmywarce.

z 16