Radiobudziki

4,25 / 5 z 29920 opinii

Często powtarzamy – czas to pieniądz. Nie da się ukryć, że czas odgrywa ogromną rolę we współczesnej cywilizacji. Dwudziestoczterogodzinna doba nadaje rytm całemu naszemu życiu. Pracujemy w określonych godzinach, jemy w określonych godzinach, umawiamy się ze znajomymi na konkretną godzinę, wszystkie programy telewizyjne i radiowe są nadawane o stałej godzinie. Dlatego też punktualność jest wielką cnotą – wymagamy jej od siebie i innych.
Mimo że wszystkie modele telefonów mają opcję budzika, wciąż wielu z nas woli korzystać z bardziej tradycyjnej formy pobudki – radiobudzików. Na Ceneo.pl dostępne są zarówno cyfrowe, jak i analogowe radiobudziki. Różnokolorowe wyświetlacze i designerskie kształty pozwolą na wkomponowanie radiobudzika w domową przestrzeń. Duże wyświetlacze LCD zapewnią widoczność godziny nawet u starszych osób i mających problemy ze wzrokiem. Nie lubisz się zrywać o wczesnej godzinie? Radiobudziki wykorzystujące funkcję budzenia radiem są w stanie nieco umilić przerwanie snu poprzez muzykę z ulubionej stacji.
Nieważne, czy jesteś nocnym markiem czy rannym ptaszkiem. Korzystanie z zegarka i budzika jest wymogiem cywilizacyjnym. Z zastosowaniem filtrów Ceneo.pl szybko odszukasz radiobudzik, który spełni Twoje oczekiwania.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Budzenie radiem

Strojenie

Funkcja drzemki

Zakresy

Lokalizacja sklepu

Sony ICF-C1B 1,83 / 5 3 głosy 1 opinia
  • Strojenie: Analogowe
METEO ZP9 0,50 / 5 1 głos 1 opinia
  • Strojenie: Cyfrowe
Sencor SRC 108S 5,00 / 5 1 głos 1 opinia
  • Strojenie: Analogowe
SENCOR SRC 330 GN 4,60 / 5 5 głosów 5 opinii
  • Strojenie: Cyfrowe
Philips AJ3500/12 4,60 / 5 5 głosów 5 opinii
  • Strojenie: Analogowe