Pozostałe akcesoria komputerowe ASUS

4,34 z 56571 opinii

Komputery to multimedialne centra wielu domów oraz mieszkań, z powodzeniem zastępujące telewizję oraz radio. Niekwestionowana pozycja komputerów, zarówno stacjonarnych, jak i laptopów, wynika z mnogości rozszerzeń oraz akcesoriów komputerowych. Dzięki szeregowi najróżniejszych dodatków poszerzających i tak ogromne możliwości nowoczesnych komputerów, każdy użytkownik jest w stanie dostosować domowe urządzenie do swych indywidualnych potrzeb.

Bogactwo wyboru może jednak dezorientować i przysporzyć niemałego kłopotu. Dlatego też stworzyliśmy na Ceneo.pl dedykowaną kategorię segregującą akcesoria komputerowe. Dziki wykorzystaniu kilku wygodnych opcji z filtrów widocznych po lewej stronie naszej strony można bez trudu odszukać wybrany typ urządzenia i porównać ceny. Wygodne słuchawki nauszne z wbudowanym mikrofonem? Nowa, czuła myszka przystosowana do wymagających rozgrywek internetowych? Hub USB? Na Ceneo.pl znajdziesz wszystko czego potrzebuje każdy pasjonat nowych technologii.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent:
ASUS
Usuń wybrane filtry
Asus 4W SLI Bridge (90MC0350M0UAY0) Napisz opinię

Zapewnij sobie lepszy styl i wyższą wydajność dzięki mostkowi ROG Enthusiast SLI. Mostek ROG Enthusiast SLI jest kompatybilny z referencyjnymi kartami graficznymi NVIDIA i dostępny dla systemów z konfiguracjami 2, 3 i 4-Way SLI, dzięki czemu zapewnia płynną i szybką grafikę w grach. ...