Pompki napowietrzacze i kurtyny powietrza

4,60 / 5 z 63879 opinii

Ceneo.pl to miejsce, do którego często zaglądać mogą miłośnicy rybek akwariowych. Nasz serwis oferuje amatorom akwarystyki tysiące przydatnych gadżetów i urządzeń, w tym pompki, napowietrzacze i kurtyny powietrza.
Zadaniem tych akcesoriów jest napowietrzanie akwariów. Istotnym jest, aby nasz sprzęt nie tylko dostarczał odpowiedniej ilości tlenu, ale również prawidłowo rozprowadził go w wodzie. Obok standardowych przyrządów oferujemy także takie o ozdobnym wyglądzie. Znajdziesz u nas napowietrzacze w kształcie nurka, pirata czy ryby.
Na co zwrócić uwagę, kupując urządzenia napowietrzające? Najważniejszym czynnikiem jest jej moc. Przy wtłaczaniu powietrza do akwarium trzeba bowiem pokonać opór wody – musi być na tyle mocno, aby podołać temu zadaniu, ale nie zbyt mocna, ponieważ może wzbudzić za silny ruch wody. Producenci na opakowaniu podają najczęściej informację, do jakiej objętości zbiornika jest ich urządzenie przeznaczone. Warto również wybrać taką, która pracuje jak najciszej, by nie zakłócała naszego wypoczynku.
Ceneo.pl oferuje urządzenia do napowietrzana renomowanych marek – Tetra, Aquael, Aqua Nova, Trixie i Hydor.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje