Place zabaw - Zjeżdżalnie

4,59 / 5 z 78132 opinii

Zjeżdżalnia to kluczowy element każdego placu zabaw. A gdyby tak zafundować ją naszym dzieciom? Żadna inna zabawka nie da naszym pociechom więcej frajdy! Uśmiech na twarzy naszych milusińskich przekona was, że to doskonałą inwestycja?

Jak wybrać odpowiednią zjeżdżalnię? Przede wszystkim zwróć uwagę, czy jest ona bezpieczna. Odpowiednie zjeżdżalnie mają ma części, które chronią małych użytkowników przed ewentualnym upadkiem. Powinna być również wyposażona w barierki i antypoślizgowe stopnie. Wybierz zjeżdżalnię o szerokich schodkach i poręczach. Nie powinna mieć również żadnych wystających elementów. Pamiętaj również, że dla maluchów odpowiedniejsze są raczej zjeżdżalnie o łagodnym profilu.

Jeśli zjeżdżalnia będzie głównie stała na zewnątrz (np. ogródku), powinna być wykonana z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne – nie tylko deszcz, ale i ostre słońce.

Alternatywnym pomysłem jest zakup samego ślizgu (bez szczebelków do wchodzenia). Taki ślizg można samodzielnie zamontować zgodnie z własnym pomysłem.

Na Ceneo.pl kupisz zjeżdżalnie renomowanych producentów (Smoby, Little Tikes, Kettler, Tega, Croquet) w najniższej cenie. Aby znaleźć sklep, który oferuje wybrany model najtaniej, wystarczy skorzystać ze specjalnego filtra.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje