Pieluchy

4,56 / 5 z 75294 opinii

Wkroczenie na ścieżkę rodzicielstwa wiąże się z podejmowaniem wielu decyzji. Mimo że niektóre wydają się dosyć błahe, mogą rzutować na jakość życia lub przyszłość naszej pociechy. Jedną z pierwszych decyzji, jaką musi podjąć świeżo upieczony rodzic, jest wybór odpowiednich dla swojego dziecka pieluszek. Wydawałoby się, że mając za sobą epokę prania, wygotowywania i suszenia tetrowej pieluchy, jest to wybór dziecinnie prosty. Natomiast firmy produkujące „higieniczny raj” dla niemowląt prześcigają się w ofertach mających zapewnić komfort, wygodę i delikatne przejście w trening czystości naszych pociech.
Pieluchy jednorazowe to genialny pomysł, który ułatwi życie rodzicom i zapewni dziecku harmonię. Dzięki nim, dziecko nie odczuwa chłodu, a kontakt moczu ze skórą jest zdecydowanie ograniczony. Pieluchy niektórych marek, polecanych przez pediatrów, ze względu na mocniejszą rozpórkę zapewniają także prawidłowy rozwój bioder. Dziś w Polsce używa ich ok 90 % rodziców.
Na Ceneo.pl masz możliwość porównania cen pieluszek takich producentów jak: Pampers, Motherhood, Pupus, Close, BambinoMio, Angelcare, Beaming Baby, Bobolider, Close Parent, Ega, Happy Flute, Procter & Gamble, Rotho, TOMMEE TIPPEE czy Weber. Możesz także filtrować produkty ze względu na cenę i wagę dziecka.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu