Perfumy i wody damskie Mexx

4,63 5 0 z 222340 opinii

Perfumy Mexx są jednymi z najlepiej rozpoznawalnych zapachów na rynku kosmetycznym. Ich bardzo dobra dostępność oraz atrakcyjna cena połączona z wysoką trwałością produktów przyciąga masę wielbicielek. Design opakowań jest prosty i poręczny, za to zapachy, które w środku ukryte są niebanalne, niecodzienne i zapadające w pamięć. Dla pań, będących wielbicielkami zapachów mocnych i zdecydowanych idealnie będzie pasować Mexx Black – zapach ten idealnie odzwierciedla żywiołową naturę i siłę charakteru, jest też świetnym rozwiązaniem dla elegantek.

Dla pań pań lubujących się w zapachach kwiatowych świeżych i delikatnych z pewnością będzie pasował Mexx Fly High, jest to też zapach dla młodych osób, które swoje ja pragną przyozdobić oryginalnym, ale przyjemnym zapachem. Kultowy zapach Mexx Mexx Woman to rozwiązanie na codzienne wyjścia do pracy, zpach przyjemny, intensywny w swojej prostocie oraz trwały z pewnością przyciągnie jeszcze nie jedną kobietę. Wszystkie perfumy marki Mexx oferowane są w różnych rozmiarach. Ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom znajdziesz używając intuicyjnego menu po lewej stronie.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Rodzaj

Pojemność

Nuta zapachowa

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

5 męskich zapachów, które kochają kobiety - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

5 męskich zapachów, które kochają kobiety - Poradnik Ceneo

Potrzebujesz pomocy z wyborem męskich perfum? Nie wiesz jakie zapachy kobiety kochają najbardziej? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się wszystkiego na ten temat. Pozwól sobie na zmysłową przyjemność. Pamiętaj, że dobrze dobrane perfumy potrafią odzwierciedlić charakter.

Najlepsze męskie zapachy na lato 2016 - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Najlepsze męskie zapachy na lato 2016 - Poradnik Ceneo

Lato zbliża się wielkim krokami. Sprawdź, jak wybierać letnie męskie perfumy — ranking popularności przygotowany przez nas z pewnością pomoże ci znaleźć odpowiedni zapach.

Najmodniejsze sportowe zapachy dla mężczyzn - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Najmodniejsze sportowe zapachy dla mężczyzn - Poradnik Ceneo

Nieocenioną właściwością perfum jest to, że te idealnie dobrane dostosowują się do naszego trybu życia, podkreślając atuty, które chcemy zaakcentować. Taką cechę wykazują zwłaszcza zapachy sportowe.

Jak dobrać zapach perfum do osobowości? - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jak dobrać zapach perfum do osobowości? - Poradnik Ceneo

Zapachy, których używamy, są naszą wizytówką, podobnie jak ubiór. Perfumy mogą mówić wiele o swoim właścicielu. Sprawdź, jak dobrać perfumy w taki sposób, aby podkreślały twoją indywidualną osobowość.

Jak wybrać idealne perfumy na lato - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jak wybrać idealne perfumy na lato - Poradnik Ceneo

Jak wybrać najlepsze perfumy, które będą towarzyszyły nam podczas upalnych dni? Czy warto zmieniać zapach perfum w ciągu roku? Przeczytaj poradnik Ceneo, żeby dowiedzieć się więcej.

Producent:
Mexx
Usuń wybrane filtry