Schowek

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Czujnik ruchu

Lokalizacja sklepu

Oferty Allegro:
Lampy

Oświetlenie zewnętrzne i ogrodowe Lampy solarne

Lampy solarne to rozwiązanie dla posiadaczy ogródków, którzy troszczą się o Matkę Naturę, a także nie chcą płacić wysokich rachunków za prąd. Łatwe w montażu i gustownie wyglądające będą ozdobą naszego podjazdu czy przydomowego trawnika.

Jak działa lampa solarna? W ciągu dnia gromadzi ona energię, którą później możemy w dowolnym miejscu i czasie wykorzystać do oświetlenia. To całkowicie odnawialne źródło energii, które daje przyjemne dla oka światło.

Co ważne, ich montaż jest niezwykle łatwy i niepotrzebna specjalistycznych umiejętności, aby lampy solarne zainstalować w wybranym przez nas miejscu. Dodatkowo, odpadają nam wszelkie koszty związane z podłączeniem latarni do sieci.

Kupując lampy solarne, zwróćmy uwagę, czy są one wykonane z solidnych materiałów odpornych na urazy mechaniczne, zmiany temperatur i wilgoć.

Na Ceneo.pl znajdziemy lampy solarne renomowanych producentów, m.in. Eglo, Twójpasaż.pl, Jumi, Duwi i Esotec. Za pomocą filtra ceny znajdziemy sklep, w którym ten rodzaj oświetlenia kupimy najtaniej. Warto zastanowić się również, czy nie przydałyby nam się modele z czujnikiem ruchu - gdy tylko wykryje on czyjąś obecność w pobliżu - błyskawicznie lampa LED zwiększy intensywność światła. To rozwiązanie nie tylko praktycznie, ale i niezwykle energooszczędne.