Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Zobacz strefy sklepów

Oświetlenie meblowe i taśmy LED

Taśmy LED są obecnie popularnym rozwiązaniem w polskich domach i ogrodach? Ich największa zaleta? Są dużo wydajniejsze i tańsze w eksploatacji niż tradycyjne żarówki. Cechą wspólną wszystkich taśm LED jest elastyczność, możliwość cięcia nożyczkami oraz samoprzylepne podłoże.
W tej kategorii na Ceneo.pl zebraliśmy szeroką ofertę systemów oświetlenia. Oprócz wspomnianych taśm LED możesz wybierać również spośród asortymentu listew, galerii i lamp podszafkowych. W ofercie mamy produkty uznanych producentów oświetlenia – Bowi, Hera, Paulmann, Micros i Spotline. Wybierając oświetlenie meblowe, musisz pamiętać, że ma ono nie tylko nadawać estetycznego wyglądu, ale również pomagać w codziennych czynnościach. Przejrzyj na spokojnie nasze propozycje, zwracając szczególną uwagę na akcesoria, które sprawią, że możliwe będzie dopasowanie całej instalacji do twoich indywidualnych potrzeb.
Natomiast wybierając taśmy LED, weź pod uwagę, gdzie zostaną one zamontowane. Do oświetlenia funkcjonalnego np. oświetlenia blatu w kuchni, schodów potrzebujemy jak najjaśniejszej taśmy LED, natomiast do podświetlenia dekoracyjnego np. sufitów, ścian, wnęk wystarczy taśma o standardowej jasności. Aby taśmy LED długo nam służyły, koniecznie wybieraj te z atestami CE i ROHS. Inne, mimo obiecywanej żywotności 50000 godzin, mogą się zacząć przepalać po kilku miesiącach.