Odżywki i witaminy dla psów Dolfos

4,57 5 0 z 68190 opinii

Zbilansowana dieta, spacery na świeżym powietrzu i regularne wizyty u weterynarza czasami nie są wystarczające. Jeżeli nasz pupil jest apatyczny, ma problemu z odpornością, a jego sierść straciła blask, warto sięgnąć po odżywki i witaminy dla psów, które wspierają harmonijny rozwój czworonoga. Produkty dostępne w tej kategorii są cennym źródłem substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Odżywki i witaminy dla psów należy stosować mając na uwadze indywidualne potrzeby pupila. Preparaty dla seniorów przywracają prawidłowy poziom nienasyconych kwasów tłuszczowych, hamują wypadanie włosów, łupież, egzemy czy nadmiernie linienia a także pozytywnie wpływają na wzrok. Odżywki i witaminy dla psów w podeszłym wieku wzmacniają również stawy i kości. Preparaty tego typu można stosować również profilaktycznie. Podejmując decyzję o zakupie odżywek i witamin dla psów, warto przeczytać informacje na temat produktu, aby zyskać pewność, że nasz zwierzak nie jest uczulony na jakikolwiek składnik preparatu. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto zasięgnąć porady lekarza weterynarii, który opiekuje się naszym pupilem i zna jego stan zdrowia.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze zabawki dla psa. Jakie wybrać? - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Najlepsze zabawki dla psa. Jakie wybrać? - Poradnik Ceneo

Istnieje kilka czynników, które powinniśmy uwzględnić, wybierając zabawki dla psa. Pierwszy to wiek czworonoga – dla szczeniaka, czy psa starszego powinniśmy wybrać gadżety z miękkich materiałów, które nie uszkodzą ich zębów.

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży? - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży? - Poradnik Ceneo

Podróż z psem wymaga od jego właścicieli odpowiedniego przygotowania. Jeśli wybieramy się w długą trasę bezsprzecznie powinniśmy pomyśleć o komforcie i bezpieczeństwie naszego pupila.

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa? - poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa? - poradnik Ceneo

Jako miłośnik psów na pewno wiesz jak ważna jest smycz i obroża. Jednak jak wybrać najlepsze psie akcesoria aby odpowiadały naszemu pupilowi? W tym poradniku znajdziesz porady i wskazówki, którymi należy się kierować przy wyborze akcesoriów dla każdego czworonoga.

Jakie szelki lub obrożę dla psa należy wybrać? - poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jakie szelki lub obrożę dla psa należy wybrać? - poradnik Ceneo

Zastanawiasz się, jaką obrożę lub szelki należy kupić swojemu pupilowi? Niestety nie ma uniwersalnego sprzętu. Bardzo dużo zależy od wielkości i charakteru zwierzaka. W tym artykule znajdziesz cenne wskazówki, czym kierować się kupując szelki lub obrożę dla psa.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? - poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? - poradnik Ceneo

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Producent:
Dolfos
Usuń wybrane filtry