Odzież taktyczna

4,57 5 0 z 68190 opinii

Odzież taktyczna sprawdzi się nie tylko podczas survivalowych wypraw, ale również wszędzie tam, gdzie teren jest stromy lub podmokły. Dostępne w tej kategorii buty, kurtki czy spodnie można spokojnie zabrać ze sobą na biwak lub wycieczkę. Z asortymentu tego rodzaju korzystają nie tylko amatorzy i pasjonaci, ale również profesjonaliści pracujący w służbach mundurowych lub w branży ochroniarskiej. Odzież taktyczna musi być niezawodna nawet podczas najbardziej ekstremalnych warunków. Dlatego przy jej projektowaniu wykorzystano wytrzymałe tkaniny, które jednocześnie gwarantują duży komfort użytkowania. Odzież taktyczna wyposażona jest w wiele rozwiązań, które sprawiają, że deszcz czy wiatr nie wychładzają organizmu. Stójki, kaptury, kryte zamki czy ściągacze to tylko niektóre z nich. Wybierając produkty dla siebie, na pewno warto wcześniej upewnić się czy kurtka, bluza lub koszulka są wiatroodporne lub wodoodporne, aby korzystanie z nich było możliwe w zmiennych warunkach pogodowych. Odzież taktyczna utrzymana jest w neutralnej kolorystyce, dzięki czemu w terenie jest się praktycznie niewidocznym.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Militarna nutka w kobiecej szafie- Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Militarna nutka w kobiecej szafie- Poradnik Ceneo

Wojskowy ubiór jest wzorem funkcjonalności oraz wytrzymałości. Na szczęście, najpopularniejsze sklepy proponują rzeczy w stylu militarnym, które odznaczają się bardziej estetyczną formą. Najlepszy przykład stanowią parki i kurtki, które wykorzystasz podczas chłodniejszych, deszczowych dni. Buty w stylu militarnym to również świetna inwestycja. Nie dość, że pasują do wszystkiego to są niesamowicie wygodne.

Ubiór w stylu militarnym - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Ubiór w stylu militarnym - Poradnik Ceneo

Styl militarny wdarł się w ostatnich latach na salony. W sklepach bez problemu odnajdziemy przeróżne kobiece ubrania moro. Panie coraz chętniej sięgają po wojskowy wzór, który pojawia się m. in. na kurtkach, spodniach, czy nawet szpilkach.

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony - Poradnik Ceneo

Niekiedy jesteśmy zmuszeni do zastosowania samoobrony. Nie są to przyjemne sytuacje, ale niestety się zdarzają. W niniejszym poradniku przedstawaimy najskuteczniejsze akcesoria, które pozwolą nam obronić się przed napastnikiem.

Sprzęt survivalowy — jaki wybrać? - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Sprzęt survivalowy — jaki wybrać? - Poradnik Ceneo

Survival może być wspaniałą przygodą. Przetrwanie w trudnych warunkach uzależnione jest jednak w dużej mierze od posiadania odpowiedniego sprzętu. W niniejszym poradniku podpowiadamy wam, jakie rzeczy powinniście nabyć przed sprawdzeniem na własnej skórze, czym jest survival.

z 144