Obudowy do wanien Kielce

4,46 z 45115 opinii

Obudowy do wanien to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym nie podobają się wanny pokryte kafelkami. Ich montaż jest prosty i szybki, a co najważniejsze – nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi czy zlecenia tych prac wykwalifikowanemu monterowi. Obudowy do wanien najczęściej wykonane są z materiałów, które charakteryzują się wysoką odpornością na działanie wody czy wilgoci. Ich dodatkowym atutem jest to, że dłużej utrzymują ciepło wody nalanej do wanny. Decydując się na obudowy do wanien nie należy obawiać się wilgoci. Obudowy do wanien gwarantują bowiem odpowiednią cyrkulację powietrza i właściwą wentylację przestrzeni zarówno pod wanną jak i wokół niej. W związku z tym w obudowach do wanien nie trzeba już montować dodatkowej klatki wentylacyjnej lub drzwiczek rewizyjnych. W kategorii obudowy do wanien dostępne są zarówno modele uniwersalne, jak i te dedykowane poszczególnym typom wanien – prostokątnych lub owalnych. Obudowy do wanien mają jeszcze jedną zaletę – znakomicie uzupełniają aranżację łazienki. To bardzo praktyczne rozwiązanie, na które warto się zdecydować.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr

Pozostałe lokalizacje

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Obudowy do wanien > Kielce
Lokalizacja sklepu:
Kielce
Usuń wybrane filtry
Koło Obudowa do wanny Elipso 160 PWA0661000 5,00 / 5 1 głos 1 opinia

Obudowa do wanny narożnej lewej z serii Elipso Koło w kolorze białym.Do kompletowania z wanną narożną lewą 160x100 cm Elipso Koło XWA0661.

Koło Obudowa frontowa do wanny Clarissa PWA0861000 L 5,00 / 5 1 głos 1 opinia

Koło Kod produktu: PWA0861 Kolekcja: ClarissaGwarancja: Gwarancja Koło 7 latKolor: BiałyDo wanien asymetrycznych CLARISSA Lewa

Roca Panel wannowy Contesa A250137000 Napisz opinię

&<div&> &<div&> &<div&>Panel 140 cm Roca Contesa A250137000.& &<div&>&& & &<div&>Do kompletowania ...