Obudowy do telefonów

4,29 5 0 z 29975 opinii

Obudowy na telefon- zabezpieczają telefon przed upadkiem, uszkodzeniami mechanicznymi i wszelkimi innymi momentami, w których nasz sprzęt jest narażony na zepsucie. Jest to idealna ochrona i zabezpieczenie przed kurzem, deszczem lub śniegiem. W ofercie Ceneo.pl znajdują się najlepsze, najbardziej wytrzymałe obudowy do telefonów. Przede wszystkim posiadamy tylko te egzemplarze, które wykonane zostały przez renomowanych producentów. Zapewniają oni, że obudowy, które stworzyli są zmaterializowane z najlepszej jakości materiałów. Jest to najważniejsze, gdyż obudowy często narażone są na upadki i inne losowe zdarzenia. Szeroka i atrakcyjna oferta dotycząca obudowy do telefonów, to także gwarancja na to, że Twój telefon stanie się elegancki. Będzie również bardziej funkcjonalny. Posiadamy produkty, które idealnie spasują się kształtem i rozmiarem do najpopularniejszych telefonów komórkowych. Znajdziesz tu wszelkie klapki, które przedstawiamy w szerokiej gamie kolorystycznej. Zachęcamy do zakupu oryginalnych egzemplarzy w takich kolorach jak np. róż czy pomarańcz. Mało tego, posiadamy obudowy z rysunkami oraz oryginalnymi wzorami. Jest to absolutny trend. Od momentu, gdy ten rodzaj obudowy wszedł na rynek, zyskał ogromny pobyt i popularność. Zachęcamy do zakupu na Ceneo.pl. Zadbaj już dziś o siebie i Twoją "prawą rękę".

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Do Telefonu

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie etui na telefon należy wybrać? - poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jakie etui na telefon należy wybrać? - poradnik Ceneo

Jednym z największych problemów jest rozbity ekran w snowym spartfonie. Chcesz ochronić swój telefon przed uszkodzeniem lub zniszczeniem? Z naszego poradnika dowiesz się, jakie etui będzie idealne dla Twojego telefonu komórkowego. Sprawdź nasz artykuł na Ceneo.pl i chroń swój telefon stylowo.

Co zrobić z pękniętym ekranem smartfona? - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Co zrobić z pękniętym ekranem smartfona? - Poradnik Ceneo

Nowoczesne smartfony są coraz cieńsze i smuklejsze, standardem jest zaś zamontowany w nich duży ekran dotykowy. Niestety, gdy telefon upadnie na ziemię lub zostanie mocniej uderzony, to właśnie ekran najszybciej ulega uszkodzeniu. Zbita szybka to częsty problem, który dotyka zarówno właścicieli najdroższych urządzeń, jak i telefonów niskobudżetowych.

Jak bezpiecznie rozmawiać przez telefon, kierując autem? - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Jak bezpiecznie rozmawiać przez telefon, kierując autem? - Poradnik Ceneo

Rozmowa przez telefon komórkowy trzymany w dłoni podczas prowadzenia samochodu jest zabroniona nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Na szczęście można bezpiecznie używać telefonu i jednocześnie kierować autem. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Jak dbać o baterię do telefonu - Magazyn Ceneo Poprzednie Następne

Jak dbać o baterię do telefonu - Magazyn Ceneo

Użytkownicy smartfonów często zwracają uwagę na dość powszechny problem, jakim jest krótka żywotność baterii telefonicznej. Przypadłość ta może być spowodowana kilkoma czynnikami, ale stosunkowo często mamy do czynienia z sytuacją, w której słaba bateria to wynik nieodpowiedniej eksploatacji smartfona.