Filtry

Cena

Producent

Postać

Lokalizacja sklepu

Zobacz strefy sklepów

Nutrikosmetyki i leki dermatologiczne

Zła dieta, uboga w witaminy, minerały, źle wpływa na naszą urodę. Ich niedobór najszybciej odbija się na stanie naszych włosów, skóry i paznokci.

Zniszczone włosy, rozdwajające się wypadające włosy, łamliwe paznokcie… Na te wszystkie dolegliwości pomoże nie tylko zdrowa i zbilansowana dieta, ale równie dobrze dobrane nutrikosmetyki i leki dermatologiczne. Nutrikosmetyki to inaczej preparaty, suplementy diety mające na celu uzupełnienie brakujących w diecie składników pokarmowych odpowiedzialnych za urodę. W ich skład wchodzą najczęściej witaminy A, B, E i C, minerały ( selen, cynk, krzem, wapń, miedź, magnez) oraz substancje czynne (karotenoidy, flawonoidy, likopen, koenzym Q10, kwas hialuronowy, kolagen). Przydadzą się szczególnie osobom, które nie odżywiają się regularnie, żyją w ciągłym stresie lub intensywnie się odchudzają. Dzięki nutrikosmetykom znowu będziesz się mogła cieszyć piękną cerą, lśniącymi włosami i mocnymi paznokciami.

Szeroki wybór nutrikosmetyków oraz leków dermatologicznych znajdziesz na Ceneo.pl. Wszystkie produkty zawierają szczegółowy opis producenta, który pomoże ci dobrać najlepszy dla swoich potrzeb środek. W ofercie mamy żele, kremy i balsamy, tabletki, olejki i płyny oraz aerozole.

Acne-Derm krem 20g

4,30 / 5 62 głosy 57 opinii

  • Postać: Kremy i balsamy