Nożyce ogrodnicze Spalinowe

4,28 / 5 z 14236 opinii

Nożyce ogrodnicze to niezbędne urządzenia, które przydadzą się w każdym- małym, średnim i dużym ogrodzie. Są niezastąpione i ułatwiają pracę przy klasycznych pielęgnacjach zieleni.
Ceneo.pl to prawdziwa skarbnica najlepszych nożyc ogrodniczych! Posiadamy modele: akumulatorowe, elektryczne oraz spalinowe. Możesz nimi wykonywać wszelkie cięcia mechaniczne: drzew, krzewów, żywopłotów etc. Przydadzą się podczas przycinania odrostów przy krawężnikach i wszelkich innych krawędziach.
Nasze produkty posiadają wysoką jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny. Ergonomiczne kształty nożyc oraz ich niewielka waga powodują, że użytkowanie tych produktów jest na prawdę komfortowe.
Zapewniamy wygodę w trzymaniu rękojeści, przy każdym ich użyciu.
Gwarantujemy, że zamawiając nasze produkty, osiągniesz wymarzone cele związane z pracami pielęgnacyjno- ogrodowymi. Rezultaty są widoczne od pierwszego cięcia.
Nożyce akumulatorowe idealnie nadadzą się do cięcia obrzeży trawników oraz formowania krzewów czy bukszpanu. Są one wyposażone w różnego rodzaju noże, które to umożliwiają. Ostrza wymienia się łatwo i intuicyjnie. Ta czynność nie wymaga użycia dodatkowych sprzętów. Wymiana jest w stu procentach bezpieczna i szybka. Bardzo atrakcyjną funkcją jest możliwość automatycznego przekształcenia nożyc do cięcia brzegów trawnika w nożyce do strzyżenia żywopłotów lub krzewów.
Uchwyt posiada ergonomiczny kształt i jest bardzo komfortowy w użyciu.
Regulacja kątowa umożliwia optymalne dopasowanie uchwytu do naturalnego ułożenia dłoni podczas jego zastosowania.
Podsumowując, nożyce ogrodnicze, jakie znajdziesz na Ceneo.pl okażą się być najlepszą inwestycją, jaką możesz zrealizować w najbliższym czasie. Zamów już teraz wysokowydajne, proste w obsłudze i bardzo atrakcyjne egzemplarze. W komplecie zapewniamy ładowarki i osłony na noże.
Życzymy przyjemnych prac na świeżym powietrzu!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Rodzaj:
Spalinowe
Usuń wybrane filtry
FLO T79722 4,75 / 5 4 głosy 3 opinie
  • Rodzaj: Spalinowe
Hecht 924 4,00 / 5 2 głosy 2 opinie
  • Rodzaj: Spalinowe
Agroma Ht-2660P 3,50 / 5 1 głos 1 opinia
  • Rodzaj: Spalinowe