Nożyce do blachy i rozdzieraki

4,44 5 0 z 42879 opinii

W warsztacie każdego miłośnika majsterkowania jest miejsce na elektronarzędzia. Elektronarzędzia to podstawowy sprzęt wykorzystywany przy budowie i remoncie domu lub mieszkania. Na Ceneo.pl odszukasz elektronarzędzia dla profesjonalistów i domowych majsterkowiczów.
Nożyce do blachy i rozdzieraki to elektronarzędzia przydatne w budownictwie – pozwalają na praktycznie bezwysiłkowe cięcie, a tym samym zwiększają efektywność pracy. Nożyce do blachy i rozdzieraki mogą ciąć różne materiały: stal, metal lub blachę (w tym blachę falistą i trapezową). Podczas wyboru nożyc do blachy i rozdzieraków przyjrzyj się mocy urządzenia. Kliknięcie odpowiedniego filtru zawęzi wybór do modeli o konkretnej mocy. Do ważnych parametrów należy również maksymalna grubość ciętej blachy i napięcie. Nożyce do blachy i rozdzieraki mogą być użyte do cięcia prostego lub krzywoliniowego po obrysie. Przydatną funkcją jest wyrzucanie opiłków w dół – dzięki temu linia cięcia jest dobrze widoczna. Nożyce do blachy i rozdzieraki o ergonomicznej budowie mogą być wykorzystane do pracy jednoręcznej.
Nożyce do blachy i rozdzieraki wiążą się ze sporym wydatkiem. Warto dokładnie przyjrzeć się produktom. Pomocne będzie zapoznanie się ze szczegółowymi danym na temat nożyc do blachy i rozdzieraków dostępne w zakładce „informacje o produkcie”.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Moc

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wybieramy najlepszą wiertarkę i wkrętarkę do prac domowych - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Wybieramy najlepszą wiertarkę i wkrętarkę do prac domowych - Poradnik Ceneo

W każdym domu powinien znajdować się chociaż podstawowy zestaw narzędzi służący do przeprowadzania drobnych napraw lub montażu elementów wyposażenia mieszkania. Oprócz tradycyjnego młotka, śrubokrętu, szczypców czy klucza w zestawie takim powinna się znaleźć także wiertarka lub wiertarko-wkrętarka, która ułatwia wykonanie wielu czynności.

Elektronarzędzia do pracy przy drewnie - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Elektronarzędzia do pracy przy drewnie - Poradnik Ceneo

Majsterkowanie w drewnie stało się niezwykle modne, gdyż — jak się okazuje — samodzielne odnowienie mebli, wybudowanie altanki lub skonstruowanie półki do przedpokoju sprawia wielu osobom ogromną radość i daje mnóstwo satysfakcji. Dużym powodzeniem cieszą się też zakłady stolarskie, które oferują klientom meble na zamówienie lub inne przedmioty codziennego użytku.

Narzędzia przydatne przy obróbce metali - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Narzędzia przydatne przy obróbce metali - Poradnik Ceneo

Obróbką metali nazywa się proces, w wyniku którego zmieniają się ich właściwości fizyczno-chemiczne. W procesie tym stosuje się różne metody i dlatego wyróżnia się: obróbkę cieplną, chemiczną, cieplno-chemiczną, plastyczną oraz obróbkę skrawaniem. Podstawowymi i najczęściej stosowanymi metodami są obróbka skrawaniem oraz obróbka plastyczna. Są one stosowane w większości zakładów produkcyjnych i warsztatach, w których wykorzystuje się metal.