Nawadnianie ogrodu

4,35 z 15151 opinii

Ogród otaczający dom to nie tylko przyjemność, ale również sporo obowiązków. Właściciele ogrodów wiedzą, że wymaga on sporo pielęgnacji i troski.
Aby ogród cieszył nasze oczy soczystą zielenią, musimy go regularnie nawadniać. Ciekawym rozwiązaniem są instalacje nawadniające. Każde takie urządzenie składa się z trzech elementów: reduktora ciśnienia, rur nawadniających oraz urządzeń nawadniających. Całością możemy sterować ręcznie lub automatycznie, za pomocą specjalnych sterowników i programatorów.
Jakiej wody używać do podlewania ogrodu? Wiele osób wykorzystuje do tego celu wodę z wodociągów. Aby nie płacić gigantycznych rachunków, warto zainstalować dodatkowy wodomierz, który będzie mierzył ilość wody zużytej bezpowrotnie. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że zapłacimy jedynie za pobór wody, a nie również za odprowadzenie ścieków.
Woda do ogrodu nie musi spełniać wyśrubowanych norm, dlatego możemy też korzystać z wody z dodatkowej studni (nie wymaga uzdatniania) lub deszczówki zebranej z dachu lub tarasu (służą do tego specjalne instalacje, które zbierają, gromadzą i doprowadzają wodę do kranu zamontowanego na zewnątrz budynku).
Wszystkie urządzenia potrzebne do nawadniania ogrodu kupisz na Ceneo.pl. W ofercie mamy ponad dwa i pół tysiąca poszczególnych elementów oraz gotowych instalacji.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

z 130
Cellfast Cyfrowy Sterownik Nawadniania 52-095 Napisz opinię

Moduł sterujący z czytelnym wyświetlaczem ułatwiającym programowaniepłynne sterowanie nawadnianiem - możliwość indywidualnego zaprogramowania dni oraz czasu nawadnianiaautomatyczne lub manualne ustawianie czasu pracyurządzenie informuje o niskim poziomie naładowania bateriimożliwość ...

Pipelife Pokrywa Studni Pp 315 Mm Napisz opinię

pokrywa studni 315 mmfirmy PipelifePokrywa na rurę trzonową fi 315 mm wkręcana bocznie, nacisk do 1,5 tony

GARDENA rura montażowa 13mm (1/2 ) 50m 1347-20 Napisz opinię

Centralna rura zasilająca.Odporna na działanie promieni UV, nie przepuszcza światła.Możliwość ułożenia na i pod ziemią.Długość 50m.

Karcher Wózek na wąż HT 80 M (2.645-042.0) 4,50 / 5 1 głos 1 opinia

Wózek na wąż ogrodowy Karcher HT 80 M wykonany został z odpornej na korozję stali szlachetnej. W zestawie znajdują się 2 szybkozłączki Plus, które pasują do wszystkich standardowych węży ogrodowych.

Gardena 35 Roll-Up Bęben Naścienny Automatic (8025-20) 5,00 / 5 4 głosy 4 opinie

Bęben naścienny Gardena Comfort 35 roll-up automatic Li dedykowany jest do swobodnego i przyjemnego podlewania ogrodów o dużej powierzchni. Automatyczne zwijanie węża zapewnia silnik zasilany akumulatorem litowo-jonowym.

Gardena Zawór Odwadniający 2760-20 Napisz opinię

Zawór odwadniający 2760-20 GARDENAMateriał wykonania: tworzywo sztuczne, metalPrzeznaczenie: do automatycznego odprowadzania wody z systemu nawadniającegoInformacje dodatkowe: montaż w najniżej położonym miejscu instalacjiKod EAN: 4078500276078

Karcher Adapter Na Kran Domowy (2.645-010.0) 5,00 / 5 1 głos 1 opinia

Adapter na kran domowy marki Karcher umożliwi podłączenie węża ogrodowego do kranu łazienkowego lub kuchennego. Elementy mosiężne charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz długą żywotnością.

Gardena 8188-20/29 Licznik Wody 3,63 / 5 4 głosy 4 opinie

licznik wody, oszczędne zużycie wody, zasilanie na baterie, precyzyjne podlewanie

GARDENA sterownik nawadniania C 1030 plus 1862-29 Napisz opinię

Sterownik nawadniania Gardena C 1030 plus pozwoli automatycznie sterować całym procesem podlewania Twojego ogrodu. Możliwość ustalenia dni oraz do 3 cykli podlewania dziennie pozwala dostosować sterownik do Twoich potrzeb.

Gardena Micro-Drip System Zestaw Podstawowy Na Grządki I Rabaty 13015-20 Napisz opinię

Zestaw podstawowy Gardena Micro-Drip System na grządki i rabaty. Przeznaczony jest do oszczędnego i precyzyjnego nawadniania rabat/grządek o powierzchni do 40 m2. Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu.

Drago Linia Kroplująca Strong 0103010000001 Napisz opinię

Linia kroplująca bez kompensacji ciśnienia DANE TECHNICzNE: średnica :16 mm rozstaw kroplowników : 33 cm grubość ścianki: 1,1 mm wydatek wody: 2,1 l/h

Cellfast Discover Wózek Na Wąż Ogrodowy 3,50 / 5 4 głosy 4 opinie

Cell-Fast Wózek na wąż Discover 60 mb 1/2" zapewnia wygodne przewożenie i przechowywanie węża. Gumowany uchwyt rączki, nóżki zapewniające stabilność, składana korbka, aluminiowe rurki odporne na korozję, uchwyty do przechowywania szybkozłączy i zraszaczy, składana stopka.

GARDENA zawór regulujący i zamykający 2724-20 Napisz opinię

Do płynnej regulacji i zamykania pojedynczych zraszaczy lub grupy zraszaczy.

GARDENA sterownik nawadniania C 1060 plus 1864-29 5,00 / 5 1 głos 1 opinia

Model Premium z możliwością wyboru 10 języków obsługi programowania i dużym wyświetlaczem dla łatwego programowania.Pokrętło dla szybkiej zmiany danych. Możliwość idywidualnego zaprogramowania : do 6 nawodnień dziennie, czasu trwania nawadniania od 1 min. do 9 h 59 min. Możliwość ...

Cellfast Rozdzielacz Na Kran Poczwórny 52-240 4,25 / 5 2 głosy 2 opinie

Rozdzielacz na 4 węże Regulacja przepływu dla każdego wyjścia Pasuje do kranu 3/4” oraz 1” Produkt polski

Gardena Sterownik nawadniania 1169-20 Napisz opinię

Sterownik nawadniania Gardena pozwoli sterować pracą zraszaczy, w celu podlewania Twojego ogrodu. Programowanie czasu podlewania od 5 do 120 min, z automatycznym wyłączeniem, umożliwia dostosowanie pracy sterownika do Twoich potrzeb.

Gardena Sterownik nawadniania SelectControl (1885-29) Napisz opinię

Sterownik nawadniania Gardena SelectControl służy do sterowania pracą mobilnych zraszaczy, systemu zraszaczy wynurzalnych i nawadniania kropelkowego. Pozwoli łatwo nawodnić 5 typowych obszarów ogrodu: trawnik, warzywnik, żywopłot, rośliny doniczkowe i rabaty kwiatowe,

Gardena Rozdzielacz Poczwórny (8194) Napisz opinię

Rozdzielacz poczwórny firmy GARDENA umożliwia podłączenie do czterech różnych urządzeń nawadniających do jednego kranu. Dodatkowym atutem jest możliwość pełnego, bezstopniowego regulowania przepływu wody.

Gardena Czujnik deszczowy 1189-20 3,50 / 5 1 głos 1 opinia

Elektroniczny czujnik deszczu marki Gardena dedykowany jest do współpracy ze sterownikami nawadniania w celu uwzględnienia opadów deszczu w automatycznym procecie nawadniania. Reaguje szybko i pozwala wyłączyć podlewanie, gdy zaczyna padać deszcz.

GARDENA Bęben naścienny na wąż Napisz opinię

Dla węży max60 m 13 mm (1/2&&quot),50 m 16 mm (5/8&&quot)35 m 19 mm (3/4&&quot).Do przechowywania węża na ścianie.Wygodne nawijanie węża przez rolkę prowadzącą montowaną na rogu budynku lub na ścianie. Stabilny, metalowy uchwyt do montażu ...

Bradas Licznik Przepływu Wody Napisz opinię

WHITE LINE Licznik przepływu wody Licznik przepływu wody, wyposażony w ciekłokrystaliczny wyświetlacz Posiada

Gardena Micro-Drip System Zestaw Podstawowy M Do Nawadniania Roślin Doniczkowych 13001-20 Napisz opinię

Gardena Micro-Drip System zestaw w rozmiarze M przeznaczony jest do mikronawadniania roślin doniczkowych i skrzynkowych. Pozwala na oszczędne i w pełni kontrolowane podlewanie maksymalnie 7 doniczek i 3 skrzynek jednocześnie.

M.A.T Group Zbiornik Na Wodę Deszczową 200 L Ph 2,00 / 5 1 głos 1 opinia

Zbiornik na wodę deszczową marki M.A.T Group o pojemności 200 litrów pozwoli na przechowanie deszczówki w celu późniejszego wykorzystania. W zestawie znajduje się kran, który można zamontować u dołu zbiornika w celu łatwiejszego opróżniania.