Filtry

Tylko oferty

Cena

$$_Usuń filtr

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Wybrane filtry:

Maszyny do szycia
Cena:
od 484 ×
do 838 ×

Maszyny do szycia

Coraz więcej osób interesuje się krawiectwem. Samodzielnie uszyte lub przerobione ubrania są bowiem nie tylko oryginalne i niepowtarzalne, ale i dużo tańsze od tych, które możemy znaleźć na sklepowych półkach. Ci, którzy zamierzają zacząć szyć, powinni zaopatrzyć się w maszynę do szycie.
Wybór maszyny do szycia tylko na pierwszy rzut oka może wydawać się łatwy. Na rynku możemy znaleźć tradycyjną maszynę mechaniczną, elektroniczną, komputerową oraz overlock. Ta ostatnia służy do zszywania elementów elastycznych tkanin i zabezpieczania przed pruciem.
Eksperci polecają, by początkujący, którzy poszukują swojej pierwszej maszyny do szycie, zdecydowali się na jak najprostszy model, z niewielką ilością ścięgów (najważniejsze to ścieg prosty, zyg-zak, overlock), automatycznym programem do robienia dziurek, wolnym ramieniem i programem do robienia i obrzucania dziurek. Nie ma sensu inwestować w zaawansowane komputerowe cudo, skoro zapewne i tak nie wykorzystamy większości jego funkcji.
Tanie maszyny do szycia – zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów – znajdziesz na Ceneo.pl. Nasza porównywarka zebrała i informacje na temat kilkuset urządzeń takich producentów jak Brother, Łucznik, Singer, Husqvarna, Bosch i Juki.

Singer 4411

4,75 / 5 12 głosów 8 opinii

  • Rodzaj: Tradycyjna
Singer 3221

4,41 / 5 11 głosów 8 opinii

  • Rodzaj: Tradycyjna
Singer 3323

4,69 / 5 8 głosów 6 opinii

  • Rodzaj: Tradycyjna
Janome 920

5,00 / 5 7 głosów 7 opinii

  • Rodzaj: Tradycyjna
Brother BQ25

4,29 / 5 7 głosów 5 opinii

  • Rodzaj: Tradycyjna
Elna 220eX

4,83 / 5 6 głosów 6 opinii

  • Rodzaj: Tradycyjna
Singer SMC 1408

4,17 / 5 Napisz opinię

  • Rodzaj: Overlock