Maszyny do szycia Overlock

Coraz więcej osób interesuje się krawiectwem. Samodzielnie uszyte lub przerobione ubrania są bowiem nie tylko oryginalne i niepowtarzalne, ale i dużo tańsze od tych, które możemy znaleźć na sklepowych półkach. Ci, którzy zamierzają zacząć szyć, powinni zaopatrzyć się w maszynę do szycie.
Wybór maszyny do szycia tylko na pierwszy rzut oka może wydawać się łatwy. Na rynku możemy znaleźć tradycyjną maszynę mechaniczną, elektroniczną, komputerową oraz overlock. Ta ostatnia służy do zszywania elementów elastycznych tkanin i zabezpieczania przed pruciem.
Eksperci polecają, by początkujący, którzy poszukują swojej pierwszej maszyny do szycie, zdecydowali się na jak najprostszy model, z niewielką ilością ścięgów (najważniejsze to ścieg prosty, zyg-zak, overlock), automatycznym programem do robienia dziurek, wolnym ramieniem i programem do robienia i obrzucania dziurek. Nie ma sensu inwestować w zaawansowane komputerowe cudo, skoro zapewne i tak nie wykorzystamy większości jego funkcji.
Tanie maszyny do szycia – zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów – znajdziesz na Ceneo.pl. Nasza porównywarka zebrała i informacje na temat kilkuset urządzeń takich producentów jak Brother, Łucznik, Singer, Husqvarna, Bosch i Juki.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Wybrane filtry:

Maszyny do szycia
Rodzaj:
Overlock ×
ARKA FN2-9

2,75 / 5 6 głosów 4 opinie

  • Rodzaj: Overlock
Gritzner 788

4,17 / 5 6 głosów 3 opinie

  • Rodzaj: Overlock
Janome 990D

4,97 / 5 17 głosów 16 opinii

  • Rodzaj: Overlock
Juki MO-735

4,63 / 5 4 głosy 3 opinie

  • Rodzaj: Overlock
AEG 760

Napisz opinię

  • Rodzaj: Overlock
Arka GBL5

5,00 / 5 1 opinia

  • Rodzaj: Overlock
Elna 745

4,00 / 5 1 głos 1 opinia

  • Rodzaj: Overlock