Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Wiek dziecka

Seria

Lokalizacja sklepu

Zobacz strefy sklepów

Lalki Monster High

Lalki Monster High to doskonały pomysł na prezent. Bohaterowie inspirowani są fantastyką grozy i filmowymi, każdemu dobrze znanymi filmowymi potworami. Każda dziewczynka marzy o tym, aby skompletować w swojej domowej kolekcji wszystkich bohaterów upiornego liceum! Absolutnie podstawowym zestawem z pewnością są wszystkie straszyciółki: Abbey Bominable (córka Yeti'ego), Clawdeen Wolf (amatorka wycia do księżyca, córka wilkołaka), Cleo de Nile (najbardziej popularna uczennica Straszyceum, córka mumii), Draculaura (córka samego Hrabiego Draculi!), Frankie Stein (córka potwora Frenkensteina), Ghoulia Yelps (najmądrzejsza ze wszystkich potworzyc) oraz Lagoona Blue (córka potwora morskiego).
Dzieci uwielbiają się wybierać w długie i fascynujące podróże do krainy fantazji. Dlatego też nie tylko chętnie oddają się przebieranym zabawom w ostatnią noc października i halloweenowemu szaleństwu, ale także pokochały bohaterki Monster High. Lalki są też świetnym pomysłem w procesie oswajania dziecka z nocnymi strachami. Dzięki sympatii, jaką zdobywają u dziecka straszyciółki z upiornego liceum, nasza pociecha nabywa cennej lekcji, że „nie taki diabeł straszny...”.
Na Ceneo.pl znajdziesz okazałą kolekcję lalek w atrakcyjnych cenach. Przeglądaj więc, porównuj, kupuj i zapewnij swojemu dziecku taką zabawę, że aż strach się bać!