Kurtki narciarskie i snowboardowe Damskie

4,57 z 38762 opinii

Przy wyborze odpowiedniej damskiej kurtki narciarskiej czy snowboardowej musimy pamiętać przede wszystkim o tym, że musi być ona odporna na ciepło i wilgoć. Pierwszym krokiem więc będzie wybór materiału. Popularne kurtki typu soft-shell mają jedną warstwę o dużej przepuszczalności powietrza, odporności na wiatr. Niestety nie są wodoodporne, dlatego trzeba w ich przypadku zastosować dodatkową warstwę izolacyjną. Wersją „maxi” natomiast będą kurtki typu hard shell, które składają się z wierzchniej warstwy (wykonanej z nylonu, Gore-Texu lub innego odpornego na wodę materiału), dodatkową warstwę tej samej tkaniny oraz izolacji pomiędzy tymi dwoma warstwami. Musimy natomiast pamiętać, że temperatura zmienia się w ciągu dnia i może nam być w nich nieco za gorąco.
Dodatkowymi gadżetami, w które może być zaopatrzona nasza kurtka są: pas przeciwśnieżny (zapobiega przedostaniu się śniegu pod kurtkę), zapięcia na nadgarstkach (które są konieczne, jeśli nie przepadasz za rękawicami), kaptur (może być również w wersji odpinanej lub chowanej), patki (cenny element, który zapobiega zamrożeniu zamków błyskawicznych).
Na ceneo.pl znajdziesz bogatą ofertę damskich kurtek narciarskich i snowboardowych od znanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Rodzaj:
Damskie
Usuń wybrane filtry